بیمارستان صحرایی تخصصی در روستای لمبدان پایینی شهرستان دیّر افتتاح شد

25 ارديبهشت 1396
به مناسبت ایام شعبانیه بیمارستان صحرایی تخصصی در آیینی با حضور مسئولین محلی در روستای لمبدان پایینی شهرستان دیّر افتتاح و راه‌اندازی شد.

مسئول بسیج جامعه پزشکی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در این آیین گفت: خدمت‌رسانی به مردم از مهم‌ترین وظایف بسیج پس از دوران دفاع مقدس است که امروز پزشکان بسیجی به مناسبت ایام شعبانیه در 8 رشته تخصصی در این بیمارستان خدمات‌رسانی می‌کنند.
مسلم مظفری پور بابیان اینکه هدف از برپایی این درمانگاه خدمت به مردم منطقه لمبدان و روستاهای پیرامونی در حوزه درمان است، افزود: در این بیمارستان با همکاری جامعه پزشکی استان بوشهر به مدت دو روز به مردم خدمات درمانی و توزیع دارو رایگان ارائه می‌شود.
وی گفت: ایجاد بیمارستان صحرایی در منطقه لمیدان یک گام اساسی در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت به اقشار مختلف مردم جامعه است.
مظفری پور ارائه خدمات درمانی تخصصی به مراجع کنندگان به این بیمارستان صحرایی را داخلی، ارتوپدی، اعصاب و روان، زنان و زایمان، تغذیه، اطفال و پزشک عمومی عنوان و یادآور شد: پیش از این نیز بسیج جامعه پزشکی با برپایی بیمارستان صحرایی در بخش‌های مرکزی دیّر، آبدان و بردخون خدمات درمانی تخصصی را به مردم این مناطق ارایه کرده است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.