برگزیدگان جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در بوشهر تجلیل شدند

16 خرداد 1396
مراسم تجلیل از برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت با حضور معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مراسم تقدیر از برگزیدگان هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت گفت: عملکرد دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جشنواره بسیار خوب بوده و جا دارد از تلاش‌ها و زحمات آنان تشکر شود.
دکتر علیرضا رئیسی تصریح کرد: ما تمام برنامه‌های جشنواره را پیگیری کردیم و این جشنواره در سطح کیفی بسیار بالایی برگزار شد که بسیاری از چهره‌های بزرگ و معروف کشور در زمینه داوری در بخش هنری اثر دانشجویان را مورد ارزیابی قراردادند.
وی بابیان اینکه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جشنواره خوش درخشیدند گفت: این دانشجویان باعث افتخار دانشگاه هستند و از تمامی آن‌ها تشکر می‌کنم که به‌رغم تمام مشکلات و محدودیت‌هایی که پیش روی آن‌ها بود رقابت خوبی با دانشگاه‌های باتجربه بالاتر انجام دادند و به آن‌ها تبریک می‌گویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر از مجموعه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه عنوان داشت: نشان دادید که باهمت بالا و علاقه‌ای که به انجام کارهای فرهنگی دارید توانستید باعث موفقیت دانشگاه شوید و امید است در سال جاری با تلاش بیشتر و پشتیبانی قوی‌تر بتوانید بهترین بهره‌وری را در این حوزه داشته باشید.
وی تصریح کرد: روند آغاز برنامه‌های فرهنگی در وزارت بهداشت روندی مناسب و مثبت است و آرزو می‌کنیم این راه تداوم داشته باشد و شاهد شکوفایی بیش‌ازپیش دانشجویان باشیم.
علوم پزشکی بوشهر جزو سه دانشگاه برگزارکننده اختتامیه جشنواره
معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جزو سه دانشگاه در کشور است که اقدام به برگزاری اختتامیه جشنواره فرهنگی کرده است.
سید ابراهیم هاشم ورزی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس دانشگاه، معاونین، اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جایگاه ویژه‌ای در ذهن ما دارند ازاین‌رو بر خود واجب دانستیم تا در این مراسم شرکت کنیم.
وی ضمن اشاره به اینکه علاقه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به کارهای فرهنگی موجب برپایی این جشنواره شده تصریح کرد: حضور دانشجویان در این جشنواره و کسب مقام‌های آنان نشان از قدرت و توانایی بالای این عزیزان داشته که ضمن تبریک به آنان باید از سفیران فرهنگی و برگزارکننده‌های این جشنواره نیز تقدیر کرد.
معاون اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: اگر جشنواره فرهنگی به این خوبی برگزار شد، نشان از نگاه ویژه مجموعه وزارت بهداشت بوده و سیاست‌های درهای باز فرهنگی در این سازمان زمینه را برای انجام کارهای فرهنگی گسترده کرده است.
وی ضمن تشکر از حمایت‌های دکتر رئیسی بیان داشت: در تمام مدت برگزاری جشنواره در جریان تلاش‌های معاون فرهنگی دانشجویی و تمامی همکاران آن‌ها در این مجموعه قرار داشتیم و از آنان تشکر می‌کنم.
هاشم ورزی خاطرنشان کرد: در هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت رقابت و رفاقت در کنار یکدیگر ‌اتفاق افتاد که از این بابت بسیار خوشحال هستیم.
وی یادآور شد: اگر این جشنواره در کمال زیبایی و ارزش برگزار شد به دلیل حضور گسترده دانشجویان بود که به دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به دلیل انجام کارهای قوی و موفق تبریک می‌گویم.
مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره فرهنگی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشكی بوشهر، با دعوت از اساتید، كاركنان، داوران بخش دانشگاهی و سایر برگزیدگان كشوری و دانشگاهی برگزار شد
در این مراسم که بعد از صرف افطاری و شام برگزار شد به ٩٠ تن از برگزیدگان، سفیران و کادر اجرایی جشنواره، هدیه، لوح تقدیر و تندیس جشنواره فرهنگی اعطا شد.
همچنین در این مراسم از رؤسای بیمارستان‌ها و مراکزی که در جشنواره همکاری کردند با اهدای لوح و تندیس جشنواره تقدیر به عمل آمد و در نمایشگاهی از تمامی آثار برگزیده در مرحله دانشگاهی و كشوری رونمایی شد.
انتهای پیام/ م.ف 1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation
 

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.