به مناسبت دهه کرامت: ایستگاه سلامت در کنگان برپا شد/ استقبال پرشور از خدام آستان قدس رضوی

10 امرداد 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: به مناسبت دهه کرامت) ایستگاه سلامت با حضور پزشک و کارشناسان بهداشتی در کنگان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان مهندس محمد بازیاری افزود: ایستگاه سلامت در حاشیه مراسم استقبال از خدام بارگاه منور رضوی برپا و گرفتن فشارخون، ویزیت رایگان و مشاوره ازجمله کارهای صورت گرفته در این ایستگاه بوده است.
وی تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا عیادت از بیماران، دیدار با امام‌جمعه شهرستان و مسئولان ادارات و مداحی در مسجد روستای برکه چوپان از برنامه‌های حضور خادمان در شهرستان کنگان بود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اظهار کرد: کاروان‌های زیر سایه خورشید متشکل از خدام بارگاه منور رضوی، مبلغان مذهبی و دست‌اندرکاران حوزه فرهنگی است که پرچم سبز رضوی و نمادها و نشانه‎های منتسب به حضرت ثامن‌الحجج (ع) را برای دلدادگانی که تاکنون توفیق زیارت نداشته‌اند برده و در ایام ولادت این امام همام، میهمان مردم مناطق مختلف هستند.
مهندس محمد بازیاری بیان کرد: این کاروان شامل چهار نفر از خادمان و روحانیون بارگاه مطهر رضوی هستند که وارد این شهرستان (روستای برکه چوپان) شدند و مورد استقبال مردم متدین شیعه و سنی، مسئولین و امام‌جمعه شهرستان قرار گرفتند.
گفتنی است در این مراسم رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، پزشک مرکز خدمات جامع سلامت بنک و کارشناسان بهداشتی مراکز و سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت قدس و تکنسین اورژانس و سازمان هلال‌احمر حضور داشتند.

انتهای پیام: م.س /3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.