با راه‌اندازی یک دستگاه پیشرفته حاصل شد: افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاه بخش خصوصی شهرستان دشتی

21 امرداد 1396
با راه‌اندازی یک دستگاه پیشرفته توسط آزمایشگاه بخش خصوصی شهرستان دشتی، کیفیت خدمات این آزمایشگاه افزایش یافت.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در بازدید از آزمایشگاه ابوطالب خورموج ضمن قدردانی از مدیر و کارکنان این آزمایشگاه گفت: در آزمایشگاه ابوطالب به‌عنوان تنها آزمایشگاه خصوصی شهرستان دشتی در زمینه به‌روزرسانی خدمات و افزایش کیفیت خدمات گام‌های خوبی برداشته‌شده است.
دکتر اصغر بحرانی افزود: علاوه بر تلاش در جهت افزایش کیفیت خدمات در این آزمایشگاه شاهد اقدامات ارزنده‌ای در بحث تکریم ارباب‌رجوع و نیز بحث اشتغال‌زایی هستیم که هم‌اکنون یازده نفر در این آزمایشگاه مشغول فعالیت می‌باشند.
مدیر آزمایشگاه ابوطالب نیز گفت: هم‌اکنون 97 درصد آزمایش‌های درخواستی اعم از آزمایش‌های هورمونی، خونی، بیوشیمی، پاتولوژی و تست‌های غربالگری جنینی در این آزمایشگاه قابل انجام است.
دکتر محمد ابوطالب افزود: در راستای افزایش کیفیت خدمات، دستگاه پیشرفته و جدید Immulit2000xpi به مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال خریداری و راه‌اندازی گردیده که درنتیجه آن تمام آزمایش‌های هورمونی با روش کمی لومینانس به‌صورت روزانه و با دقت بسیار بالا انجام می‌شود که و علاوه بر آن باعث تسریع در جواب دهی آزمایش‌های به کمتر از 24 ساعت و در مورد آزمایش‌های اورژانسی به کمتر از 6 ساعت گردیده است.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.