طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس آغاز شد

23 امرداد 1396
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس و در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) آغاز شد.

در آیین افتتاحیه این طرح معاون نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با خوش‌آمد گویی به مدعوين و تشكر از مجموعه‌های حمایت‌کننده طرح ضیافت اندیشه به‌ویژه ريیس دانشگاه، هدف از برگزاري اين طرح در مشهد مقدس را جدا كردن اساتيد از محيط كار و قرار گرفتن در فضاي معنوي و روحاني بارگاه ملكوتي امام رضا (ع) بيان کرد.
 حجت‌الاسلام علی اسماعیلی بابیان حدیثی در ارزش و اهمیت زیارت امام رضا (ع) و آداب زيارت و معرفت نسبت به امام معصوم (ع)، درباره استفاده از فضاي معنوي در مدت كوتاه حضور در مشهد مقدس و بهره‌مندی از مباحث مطروحه در طرح ضیافت اندیشه، تأکید کرد.
وی جلسات و کارگاه‌های معرفت افزايي این طرح را برای اساتید و شرکت‌کنندگان تشریح کرد.
 دبیر هم‌اندیشی اساتيد نیز با خوش‌آمد گویی به اساتيد و خانواده‌های آنان و تشكر از ريیس دانشگاه در حمايت از برگزاري اين طرح، پيرامون كارگاه‌ها و نشست‌هاي هم‌اندیشی توضیحاتی ارایه کرد.
دكتر مرادعلی فولادوند با ابراز تشکر از متصدیان برگزاری طرح ضیافت اندیشه و مجموعه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه خاطرنشان کرد: سعی شده در برنامه امسال برای خانواده‌ها برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام شود و جنبه تفریحی و سرگرمی برای خانواده‌ها موردتوجه قرار گیرد.
زيارت دسته‌جمعی اساتيد دانشگاه علوم پزشكي
در اولین روز از شروع طرح ضيافت انديشه اساتيد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس پس از مراسم افتتاحیه به‌صورت دسته‌جمعی به زيارت حرم مطهر رضوي رفتند سپس با همراهي كارشناس آستان قدس در برنامه حرم شناسي با صحن‌ها و رواق‌ها و تاريخچه و كرامات امام رضا (ع) آشنا شدند.
همچنین اساتید دانشگاه و خانواده‌های آنان از کتابخانه‌های حرم مطهر، موزه مردم‌شناسی و سالن مجلس خبرگان، بازدید کردند و در انتهاي این برنامه، همگی ژتون غذاي تبركي حضرت را دريافت و ميهمان مهمانسراي حرم شدند.
طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از بیستم تا بیست و ششم مردادماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

انتهای پیام/ س.ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.