مدیر داخلی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه: حضور روحانی در بیمارستان بسیار اثربخش است

24 امرداد 1396
مدیر داخلی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: حضور روحانی در بیمارستان بسیار اثربخش خواهد بود و موجب ایجاد فضای معنوی و عرفانی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، سید عبدالحسین موسوی ریگی در مراسم معارفه روحانی مستقر در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه افزود: مجموعه مدیریتی بیمارستان آماده است هرگونه کمک و همکاری در جهت توسعه کار فرهنگی در خصوص نماز، احکام شرعی، حجاب و عفاف را با روحانی جدید داشته باشد.
دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: به‌صورت متمرکز حدود 3 سال است که مباحث فرهنگی با حضور روحانیان ارزشی و باسواد در بیمارستان‌های استان دنبال می‌شود و روحانی مستقر باید از عهده مباحث مطرح‌شده در بیمارستان برآید که در وجود حجت‌الاسلام خادمی به‌حق تمام این خصوصیات وجود دارد.
حجت‌الاسلام مجتبی احمدی افزود: روحانی‌های مستقر در بیمارستان‌ها به‌عنوان فقط امام جماعت در نظر گرفته نمی‌شوند و بادید کارشناس امور فرهنگی مجموعه شناخته خواهند شد و در کنار روحانی باید یک رابط فرهنگی از خود کارکنان معرفی شود که دغدغه مند بوده و زیر نظر ائمه جماعت امور را پیگیری نماید.
وی ضمن تشکر از دکتر رئیسی، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: نگاه مجموعه ریاست دانشگاه به مباحث فرهنگی نگاهی خاص و ویژه هست و ریاست دانشگاه اطلاعات بالایی در زمینه مسایل فرهنگی دارند که این بسیار اهمیت دارد.
گفتنی است در مراسمی با حضور حجت‌الاسلام احمدی دبیر ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حجت‌الاسلام اندرزیان رییس اداره تبلیغات شهرستان گناوه، علیرضا رضایی نیا معاون شبکه بهداشت و درمان، مدیران و تنی چند از مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، حجت‌الاسلام خادمی به‌عنوان روحانی دایم و مستقر در این بیمارستان معرفی شد.
انتهای پیام/ م.ک 4030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.