رییس بیمارستان شهید صادق گنجی: افزایش 48 تخت‌ به بیمارستان شهید گنجی برازجان/ دو بخش جدید راه‌اندازی شد

25 آذر 1396
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان از راه‌اندازی دو بخش و افزایش 48 تخت در این بیمارستان خبر داد.

دکتر حسین الیاسی فرد اظهار داشت: در راستای توسعه بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تلاش‌های خوبی صورت گرفته و تعداد تخت‌های بیمارستان از ابتدای سال ۹۵ تاکنون افزایش قابل‌توجهی یافته است.
وی اضافه کرد: به علت تقاضا برای خدمات درمانی از طرف بیماران و مراجعین بیمارستان، علی‌رغم کمبودها و مشکلات متعدد زمینه افزایش تخت‌ها در بیمارستان فراهم شد.
دکتر الیاسی فرد افزود: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون، تعداد دو تخت به بخش اعصاب و روان، هفت تخت به بخش اورژانس بزرگ‌سال، پنج تخت به بخش سی‌سی‌یو، چهار تخت به زایشگاه و پنج تخت به بخش اطفال اضافه‌شده است.
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خاطرنشان کرد: همچنین شاهد راه‌اندازی بخش داخلی مردان با 19 تخت و بخش آی سی یو نوزادان با شش تخت بوده‌ایم.
وی افزود: قبل از راه‌اندازی بخش آی سی یو نوزادان ما مجبور به اعزام بیماران نوزاد برای استفاده از خدمات بخش ویژه به مرکز استان بودیم که این امر باعث نگرانی‌ها و مشکلات بسیاری برای همراهان و بیماران نیازمند بود لذا با راه‌اندازی این بخش عملاً از اعزام این گروه از بیماران جلوگیری شد.
دکتر الیاسی فرد ادامه داد: با راه‌اندازی این دو بخش و افزایش تخت در بخش‌های مزبور آمار تخت فعال و قابل‌ارائه خدمت به بیماران در این بیمارستان به 224 تخت افزایش‌یافته است.
رییس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خاطرنشان کرد: وظیفه بیمارستان و همکاران شاغل در حوزه سلامت و درمان خدمت‌رسانی به‌موقع، صحیح و باکیفیت همراه با تکریم به مراجعین است و امیدواریم این بیمارستان بتواند خدمات درمانی که درخور شأن و منزلت مراجعین و بیماران باشد را ارائه کند.
 انتهای پیام/ ب.ا 4080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.