بازنشستگان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شدند

13 دی 1396
در آیینی از پیشکسوتان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در حاشیه این مراسم عنوان داشت: فرصت خدمت به مردم در هر پست و موقعیتی یک امتحان الهی و یک موهبت است؛ قطعاً کسانی که بهترین خدمت را به مردم ارایه می‌کنند، باعث خوشنودی وجدان خود و خوشنودی خدای خود خواهند بود.
مهندس محمد بازیاری افزود: بازنشستگان اندوخته‌ای از تجربه و خزانه‌ای از معلومات و پندهای سال‌های خدمت به همراه دارند که می‌تواند این تجربیات را به جوان‌ترها جهت ارایه بهتر خدمات به مردم شریف شهرستان انتقال دهند.
وی تصریح کرد: کسی که سی سال از بهترین سال‌های عمر خود را جهت خدمت به مردم در طبق اخلاص می‌گذارد، شایسته بهترین تقدیرهاست، ما صمیمانه از همه عزیزان پیشکسوت تقدیر و تشکر می‌کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه ادامه داد: طبق قولی که در جلسه معارفه به همکاران دادم تجلیل از بازنشستگان جزو اولویت‌های برنامه کاری این‌جانب است و تاکنون از 4 نفر از این عزیزان طی مراسم تجلیل به‌عمل‌آمده است.
گفتنی است برنامه صبحانه سالم و اهدای هدیه به 3 نفر از پیشکسوتان شبکه بهداشت و درمان در مرکز جامع سلامت امام علی‌نقی (ع) برگزار شد.

 انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.