سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان: تکریم ارباب‌رجوع در حوزه سلامت ضروری است

27 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: جلب رضایت مردم، ارتقا سطح سلامت و تکریم ارباب‌رجوع در حوزه سلامت ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، دکتر حسن حیدری در حاشیه بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت قدس شهرستان کنگان افزود: همه تلاش‌ها و فعالیت‌ها باید معطوف به جلب رضایت مردم و ارتقا سطح سلامت آنان باشد و ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی، بکار گیری و استفاده از تمامی ظرفیت شبکه بهداشت و درمان بتوانیم به این هدف مهم دست‌یابیم.
وی بابیان اینکه خدمتی که در آن رضایت مردم وجود نداشته باشد موردعنایت خدای بزرگ نیست، گفت: ملاک و معیار سنجش عملکرد شبکه بهداشت و درمان رضایت مردم است و همواره در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم کرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان وجود کارکنان توانمند و متعهد در شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان را سرمایه گران‌سنگی دانست و افزود: تمام اطلاعات خانوارها در سطح شهر در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و پایگاه‌های سلامت توسط مراقبین سلامت و در سطح روستاها در مراکز خدمات جامعه سلامت روستایی و خانه‌های بهداشت و با نظارت مراقبین سلامت و توسط بهورزان انجام می‌گیرد.
دکتر حسن حیدری گفت: برای کلیه سالمندان شهرستان کنگان پرونده الکترونیک سلامت تشکیل و اطلاعات بهداشتی آن‌ها در سامانه سیب ثبت‌شده است.
وی اظهار داشت: غربالگری دیابت، فشارخون، تیروئید، کنترل چربی خون، چاقی، واکسیناسیون، پایش رشد اطفال، کنترل بارداری و سالمندان به‌طور ویژه موردتوجه شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت قدس از تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی، همچنین اتاق‌های پزشک خانواده و ماماهای این مرکز بازدید کرد و بر اساس چک‌لیست‌های مربوطه تمامی موارد لازم را جهت پایش از نزدیک رصد و در پایان با برگزاری نشست مشترک با پرسنل به بررسی نقاط ضعف و قوت موجود پرداخت.
گفتنی است دکتر حسن حیدری در این بازدید به بررسی وضعیت عملکرد و ارائه راهکارهای مناسب جهت بهبود کیفیت ارائه خدمات پرداخت.
در پایان نیز دکتر حیدری به‌عنوان سفیر سلامت نسبت به تشکیل پرونده اقدام کرد.
انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.