با حضور مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی صورت گرفت: پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر

9 اسفند 1396
با حضور مسئولین معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، نحوه عملکرد و ارائه خدمات بهداشتی و همچنین وضعیت شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر در بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون امور بهداشتی و رییس مرکز بهداشت استان بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش و مسئولین مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: نشست‌های ارزیابی عملکرد موجب رشد و تعالی مراکز خدمات جامع سلامت در مسیر خدمات‌رسانی بهتر به ارباب‌رجوع خواهد شد.
معاون فنی معاون بهداشتی نیز در این نشست عنوان داشت: تمام مصوبات پایش سال قبل در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اجرایی و عملیاتی شده است و بیش از 95 درصد از شاخص‌های 9 ماهه سال 96 مرکز بهداشت شهرستان به انتظارات اعلام‌شده توسط معاونت بهداشتی نزدیک شده است که بایستی 5 درصد باقی‌مانده تا پایان سال محقق گردد.
 دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان افزود: این سلسله جلسات که در شهرستان‌های مختلف برگزار می‌شود ابتدا عملکرد و شاخص‌های بهداشتی مرتبط با واحدهای ارائه‌دهنده خدمت موردبررسی قرارگرفته و این شاخص‌ها با انتظارات اعلام‌شده توسط معاونت بهداشتی در ابتدای سال مورد مقایسه و بر روی هر شاخص تحلیل و بررسی آماری دقیق صورت می‌گیرد و دلایل موفقیت یا عدم موفقیت بررسی خواهد شد بنابراین روسای مرکز بهداشت و شبکه‌های شهرستان‌ها می‌توانند از نتایج به‌دست‌آمده از جلسات برنامه عملیاتی سال آینده حداکثر استفاده را به عمل‌آورند.
 گفتنی است در این نشست که معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی، رییس و مسئولان مرکز بهداشت شهرستان بوشهر حضور داشتند، روند ارائه خدمات و شاخص‌های بهداشتی شهرستان بوشهر موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ها ارائه شد.

انتهای پیام/ا.س 3000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.