مدیر جدید بازرسی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر معرفی شد/ گزارش تصویری

16 اسفند 1396
مدیر جدید اداره بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور قائم‌مقام رییس دانشگاه در امور برنامه‌ریزی معرفی شد.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی و رییس حوزه ریاست در این مراسم گفت: فعالیت‌های سازمان بازرسی بسیار حساس بوده و به بهبود وضعیت خدمات کمک شایانی می‌کند.
دکتر حسین دارابی افزود: یکی از شاخص‌های مهمی که برای رسیدن به بهبود وضعیت خدمات بسیار مهم است شناخت نسبت به وضعیت بازرسی است، گاهی اوقات نیاز است قبل از بازدید، اطلاعات مختصری نسبت به مکان کسب کرده تا بتوان بهترین نتیجه حصول شود.
وی تصریح کرد: یکی از آفت‌ کارهای بازرسی و نظارت این است که به اصل موضوع پرداخته نشود، که می‌توان با توجه کردن به اصل آن موضوع و در بهترین زمان ممکن به مطلوب‌ترین نتیجه رسید.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی بیان داشت: از دیگر موارد مهم در بازرسی این است که به مسائل به‌صورت عینی پرداخته و در جهت رفع مشکلات گام برداریم.
دکتر دارابی خاطرنشان کرد: هدف از بازرسی‌ها و بازدیدها این است که بتوانیم در مرحله اول گزارشی از وضعیت موجود کسب نموده و بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای رفع آن مشکل اقدام کنیم.
وی یادآور شد: بهترین راه‌ها برای رفع مشکلات در سازمان این است که در ابتدا آن مشکل را به‌خوبی دیده و درک کنیم همچنین به مشکلاتی رجوع کنیم که قابل‌حل باشند.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی گفت: باید تلاش کنیم برای حل مشکلات استمرار داشته و به سمتی برویم که به‌صورت اصولی و پایه‌ای مشکلات را حل نماییم که اگر این فاکتورها را در نظر بگیریم باعث رفع مشکلات و ارتقای بهتر خدمات خواهیم شد.
دکتر دارابی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان بازرسی دانشگاه بیان داشت: نوع برخورد بازدیدکننده بسیار مهم است زیرا اگر بازرسی خوب انجام‌شده و برای مدیران خوشایند باشد موجب پی بردن مدیران به اشتباهات خود شده و در جهت رفع آن گام برمی‌دارند.
قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی افزود: از زحمات و تلاش‌های عبد المهدی صداقت در طول دوره‌های خدمتشان در دانشگاه تقدیر می‌کنیم زیرا جدا از انجام مسئولیت‌های خود به بهترین نحو ممکن، تعامل، اخلاق و رفتار خوب ایشان نیز زبانزد سایر همکاران است.
مدیر جدید بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: خط مشی بازرسی دانشگاه همانند گذشته مبتنی بر مشاهدات عینی ادامه خواهد داشت و مشاهدات ذهنی هیچ جایی در این مقوله نداشته و سعی می‌شود با دید و نگاهی باز جهت اصلاح امور اقدام گردد.
محمدحسین ستوده افزود: تمام تلاش خود را در این زمینه به کارخواهیم بست و به کمک سایر بازرسان این مجموعه که به فعالیت‌های این واحد آگاهی دارند وظایف خود را به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد.
در این مراسم از زحمات مهندس عبد المهدی صداقت تقدیر شده و محمدحسین ستوده به‌عنوان مدیر جدید بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر منصوب شد.
گفتنی است محمدحسین ستوده پیش‌ازاین مسئولیت امور قراردادهای معاونت توسعه را بر عهده داشت.


انتهای پیام/ م.ف 1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.