رییس دانشگاه علوم پزشکی علوم پزشکی بوشهر: صاحبان اصلی دانشگاه دانشجویان هستند

28 اسفند 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در استقبال از دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت گفت: صاحبان اصلی دانشگاه دانشجویان هستند و دانشگاه بر محور دانشجویان اداره می‌شود و این موضوع استراتژي اصلی ماست.

دکتر سعید کشمیری با حضور در فرودگاه بین‌المللی بوشهر در جایگاه ویژه فرودگاه با خوش‌آمد گویی به دکتر فراهانی و هیأت همراه به استان بوشهر افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دو هزار و 360 دانشجو و 200 نفر اعضای هیأت علمی دارد و پنجاه‌درصد از دانشجویان از خوابگاه‌های ملکی و استیجاری استفاده می‌کنند.
وی با بیان اینکه از امور دانشجویی و پشتیبانی مالی خوبی صورت می‌گیرد بیان داشت: در صورت محقق شدن بودجه دانشگاه سرانه دانشجویی افزایش خواهد یافت
وی افزود: ما سعی‌ می‌کنیم ارتباط خوبی با تشکل‌های دانشجویی برقرار کنیم و به آن‌ها فرصت دهیم که در برنامه‌های اجتماعی که در سطح استان برگزار می‌شود مشارکت داشته باشند.
دکتر کشمیری گفت: یکی از مأموریت‌های ویژه ما در بخش دانشجویی ایجاد نشاط است و دوست داریم اگر نقدی در عملکرد ما وجود دارد به‌صورت شفاف بیان شود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار امیدواری کرد: معاون فرهنگی و بهداشت و هیأت همراه، سفر خوبی را در استان بوشهر داشته باشند.
معاون فرهنگی دانشجویی وزارت بهداشت نیز با ابراز خرسندی از حضور در دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: از اول امسال تاکنون از 35 دانشگاه علوم پزشکی بازدید به‌عمل‌آمده و جلسات خصوصی با گروه‌های هدف دانشجویی تشکیل و مسایل و مشکلات آن‌ها بررسی‌شده است.
دکتر محمدرضا فراهانی افزود: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشنواره فرهنگی بسیار فعال بودند و تا پاسی از شب برنامه‌های هنری اجرا می‌کردند که مورد استقبال دیگر دانشجویان علوم پزشکی کشور قرار گرفت.
انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.