در اولین روز از هفته سلامت در شهرستان گناوه صورت گرفت؛ با حضور مسئولین شهرستان گناوه در مدرسه ابتدایی، برنامه‌های هفته سلامت در گناوه آغاز شد

1 ارديبهشت 1397
با حضور مسئولین شهرستان گناوه در اولین روز از هفته سلامت در مدرسه ابتدایی رسول اکرم (ص) برنامه‌های هفته سلامت در گناوه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در جمع دانش آموزان این مدرسه عنوان داشت: هفته سلامت امسال با موضوع “پوشش همگانی سلامت ” و با شعار “سلامت برای همه و همه‌جا ” نام‌گذاری شده که باید همه ما به بحث سلامت توجه ویژه داشته باشیم.
مهندس محمد بازیاری افزود: سلامتی از ارکان مهم یک جامعه کارآمد و پویاست که باید در همه ابعاد به آن توجه شود.
وی تصریح کرد: بحث سلامت باید هم ازنظر سلامت جسم و هم روح موردتوجه قرار گیرد که همه ما دست‌اندرکاران حوزه سلامت تمام تلاش خود در این زمینه را انجام می‌دهیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ادامه داد: دانش آموزان آینده‌سازان کشور هستند که باید توجه ویژه به‌سلامت این عزیزان بخصوص در بحث تغذیه سالم داشته باشیم.
 وی تا کید کرد: استفاده از غذای گرم خانگی به‌جای فست فود ها، توجه ویژه به صبحانه سالم و مفصل می‌تواند در سلامتی جسم و روح دانش آموزان تأثیر ویژه داشته باشد.
گفتنی است صرف صبحانه سالم، مسابقه نقاشی، اهداء جوایز به دانش آموزان و کلاس مشاوره تغذیه توسط کارشناس تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
 در این مراسم سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، رئیس اداره آموزش‌وپرورش شهرستان، بخشدار مرکزی و جمعی از کارشناسان و معاونین شبکه بهداشت و درمان شهرستان حضور داشتند.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.