برپایی نمایشگاه خطر سنجی بیماری‌های قلبی و عروقی در دشتستان

19 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت نمایشگاه خطر سنجی بیماری‌های قلبی و عروقی با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی در اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان بوشهر برپا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت شهید فرهی برازجان و واحد سلامت، اصلاح و تربیت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان، نمایشگاه گام‌به‌گام با سلامت در اردوگاه حرفه‌آموزی استان برپا شد.
مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، با اعلان این خبر گفت: این نمایشگاه متشکل از ۴۰ شاسی حاوی پیام‌ها و مطالب متنوع آموزشی در حوزه‌های بیماری‌ها، ورزشی، سلامت روان، دخانیات و اعتیاد است که با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت معین، اردوگاه در اندرزگاه‌ها در هفته سلامت برگزار شد.
سکینه غلامی دویره هدف از برپایی این نمایشگاه را، ارتقای آگاهی کارکنان و مددجویان اردوگاه در زمینه بیماری‌های واگیر و غیر واگیر نظیر دیابت، بیماری‌های قلبی و عروقی و همچنین بیماری‌های ایدز و هپاتیت عنوان کرد.
 وی تصریح کرد: بیشترین جمعیت اردوگاه حرفه‌آموزی و کاردرمانی استان بوشهر را جرایم مواد مخدری تشکیل داده و احتمال اینکه بیماری هپاتیت و ایدز در بین مددجویان شایع‌تر باشد، نیز بیشتر می‌باشد و ما باید علاوه بر بیماریابی، در بخش آموزش و سلامت نیز تمام همت و تلاش خود را انجام دهیم و تعاملات و همکاری‌های مستمری با این مجموعه داشته باشیم.
گفتی است، جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان دشتستان و همچنین رییس و کارکنان اردوگاه از نمایشگاه و کارگاه‌های حرفه‌آموزی این اردوگاه که توسط مددجویان اداره می‌شود بازدید کردند.
انتهای پیام/ س.غ- 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.