برپایی نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در خوابگاه دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر

5 خرداد 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از برپایی نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در خوابگاه دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به مناسبت روز ملی جمعیت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی در حاشیه این برنامه گفت: فرزند آوری در فرهنگ ما یک ارزش محسوب می‌شود که برای تداوم و بقای نسل جامعه ضروری است.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در خصوص اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان داشت: ارتقای پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت با افزایش نرخ باروری به بیش از سطح جانشینی، رفع موانع ازدواج، تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند و کاهش سن ازدواج ازجمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است
مهندس حسن فخرایی افزود: با توجه به‌ضرورت موانع ازدواج و فعالیت ارگان‌ها بر اساس بند دوم فرمایشات مقام معظم رهبری و اینکه جمعیت کشور به سمت سالمندی در پیش است مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اقدام به برپایی نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت در دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر کرد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: عوامل بسیار زیادی در گرایش به تک‌فرزندی می‌تواند نقش داشته باشد که عدم آگاهی نقش مهمی در این پدیده دارد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: نمایشگاه پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت و ازدواج آسان و سالم در خوابگاه دانشجویان با همکاری معاونت دانشجویی دانشگاه خلیج‌فارس و به مناسبت روز ملی جمعیت در هفته جمعیت برپا شد و از 55 نفر از دانشجویان جوان تست قند خون‌گرفته و مواد کمک‌آموزشی توزیع گردید.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.