رییس دادگستری شهرستان کنگان: آماده همکاری بیشتر با بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان هستیم

20 تير 1397
رییس دادگستری شهرستان کنگان گفت: آماده همکاری بیشتر با مدیران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در جهت برقراری نظم و امنیت و همچنین کلاس‌های توجیهی برای پرسنل آن مجموعه هستیم.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان؛ کیامرث شفیعی در نشست با مدیران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: بعضی اوقات شاهد اخلال در نظم بیمارستان توسط برخی از مراجعینی هستیم که به‌زعم خود، کار بیمارشان در یک بازه زمانی معین انجام نمی‌شود یا با تأخیر زیاد انجام می‌گیرد و این افراد بدون در نظر گرفتن عواقب کار، اقداماتی خلاف قانون نظیر شکستن شیشه، فحاشی، توهین، بی‌احترامی به پرسنل، انجام می‌دهند.
رییس دادگستری شهرستان کنگان گفت: ما این نوع اقدامات را مضموم و ناپسند می‌دانیم و پرسنل خدوم بیمارستان اعم از پزشک، پرستار، کادر اداری و غیرپزشکی در حال ارایه خدمت به شهروندان و درمان مردم که امری مقدس است به شکل ۲۴ ساعت هستند بنابراین باید مورداحترام قرار گیرند.
شفیعی اظهار داشت: تشکیلات قضایی خود را مکلف به حمایت از نیروهای دولتی و غیردولتی می‌داند که در مجموعه بیمارستان ارایه خدمت می‌دهند و هرگونه دعوا، درگیری، تخریب شیشه و دیگر اموال آن مکان و اخلال در نظم و هر جرمی که در آنجا انجام شود، ما مکلف به رسیدگی هستیم و برابر با قانون برخورد خواهیم کرد.
وی گفت: از تمامی کسانی که به هر نحو دستی بر درمان مردم‌دارند ازجمله مجموعه بیمارستان و پرسنل مرتبط با درمان درخواست دارم که حقوق بیماران را رعایت کنند؛ البته این به معنای کم‌کاری پزشکان نیست، رعایت حقوق بیمار باید فصل الخطاب تمامی مجموعه بیمارستان باشد.
رییس دادگستری شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: بیمارستان کنگان یکی از بیمارستان‌های پرکار در سطح استان بوشهر است و این بیمارستان علاوه بر شهرستان کنگان، شهرستان‌های اطراف در جنوب استان بوشهر و بعضاً بخش‌هایی از استان فارس و هرمزگان را نیز پوشش می‌دهد.
شفیعی تأکید کرد: نیاز است با توجه به این اصل، امکانات و پزشکان متخصص این مرکز درمانی افزایش یابد تا ان‌شاءالله جوابگوی حجم بالای مراجعین باشد.
وی گفت: از زحمات تک‌تک پرسنل بیمارستان کنگان، پزشکان، نیروهای بخش خدماتی و غیر اداری، بخش مدیریتی و اداری و همچنین مدیران دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر کمال قدردانی را دارم.
رییس دادگستری شهرستان کنگان اظهار داشت: اگر ما در دستگاه قضا به همراه سایر همکارانمان تأمین‌کننده امنیت مردم هستیم، پرسنل بیمارستان نیز تأمین‌کننده سلامت مردم در عرصه درمان هستند، متولیان عرصه درمان مردم، پزشکان و در رأس آن بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها هستند و به قول امام راحل (ره) مشاغل پزشکی از جمله مشاغل مقدس است.
شفیعی با عنوان این مطلب که آماده همکاری با بیمارستان کنگان هستیم، افزود: در سال‌های گذشته کلاس‌های مرتبط با حقوق بیماران و حقوق پرسنل را در بیمارستان امام خمینی تشکیل دادیم که بازخورد خوبی نیز داشته است، مجموعه دادگستری شهرستان و دادستانی محترم این آمادگی را دارد که جهت آگاهی بخشی برای تمام کارکنان بیمارستان، کلاس‌های آموزشی را برگزار کند.
بیمارستان کنگان قطب درمان جنوب استان
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان نیز ضمن تشکر از همکاری‌های گذشته مجموعه دادگستری شهرستان کنگان با بیمارستان امام خمینی کنگان بر لزوم ادامه همکاری‌ها تأکید کرد و گفت: بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به عنوان قطب درمان جنوب استان بوشهر می باشد و در این راستا مراجعین این منطقه را پوشش می دهد.
دکتر حسن حیدری خاطرنشان کرد: بیمارستان کنگان همواره سعی بر ارایه خدمات مطلوب به مراجعین را دارد و در این راه علاوه بر مراجعینی که از شهرستان کنگان وارد بیمارستان می‌شوند، شهرستان‌های اطراف در استان بوشهر و حتی بخش‌هایی از استان فارس و هرمزگان را نیز پوشش می‌دهد.
پرسنل خدوم بیمارستان کنگان با تمام وجود خدمت می‌کنند
رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان اظهار داشت: پرسنل خدوم این مرکز درمانی به شکل ۲۴ ساعته و با تمام وجود سعی در ارایه خدمات به مراجعین هستند.
به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، مدیران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان در راستای توسعه روابط با دادگستری شهرستان کنگان، نشستی را با رییس و دادستان دادگستری این شهرستان برگزار کردند.
در این نشست علاوه بر رییس دادگستری و رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان، دادستان شهرستان و مدیر داخلی و مسئول حراست بیمارستان امام خمینی (ره) نیز حضور داشتند.
در پایان مدیران بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان به‌رسم قدردانی شاخه گلی را به همراه تقدیرنامه به رییس دادگستری و همچنین دادستان شهرستان تقدیم کردند.

انتهای پیام/ م.ص ۴۰۲۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.