بهورزان شهرستان گناوه تجلیل شدند

17 شهريور 1397
به مناسبت روز جهانی بهورز از بهورزان بازنشسته و شاغل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان طی مراسمی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان ضمن تبریک به مناسبت روز ملی بهورز به بهورزان و خانواده‌های این عزیزان عنوان داشت: در سال‌های اخیر تلاش‌های زیادی برای ارتقای سطح کیفی و کمی در بحث آموزش بهورزان و هم در بحث توزیع امکانات برای ارایه خدمات بهتر به مردم عزیز روستاها صورت گرفته تا بهورزان عزیز بتوانند بیش‌ازپیش در ارایه خدمات به مردم شریف اقدام نمایند.
مهندس محمد بازیاری گفت: عملکرد بهورزان یکی از حساس‌ترین و زیباترین عملکردها در عرصه سلامت است، چون این عزیزان شبانه‌روز در کنار مردم بوده‌اند و از بدو تولد تا سالمند شدن افراد و هرلحظه مراقب سلامت مردم عزیز در روستاها هستند به‌طوری‌که در روستا هر کس به مشکلی برمی‌خورد به بهورز روستا پناه می‌برد.
وی ادامه داد: جایگاه ویژه بهورزان در مقوله بهداشت و پیشگیری بسیار چشمگیر است که آنان نیز باید حساسیت ویژه نسبت به این موضوع داشته باشند و انتظار می‌رود خدماتی ارزنده‌تر از قبل به مردم ارائه نمایند زیرا مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند.
در این مراسم از مهندس امیر بحرینی زاده به‌عنوان مربی نمونه کشوری و آقای سیامک جوکار به‌عنوان بهورز نمونه کشوری تجلیل شد.
به مناسبت روز جهانی بهورز و با حضور، مهندس بازیاری سرپرست شبکه بهداشت و درمان، مهندس زنده بودی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، مهندس جلالپور سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع)، حجی معاون بخشداری بندر ریگ و بهورزان شهرستان گناوه از بهورزان بازنشسته و شاغل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان طی مراسمی تجلیل شد.
گفتنی است از دیگر برنامه‌های این مراسم صرف شام، موسیقی محلی و اهداء لوح تقدیر به بهورزان بود.
انتهای پیام/ م.ن 3080
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.