با اضافه شدن دو رشته تحصیلی جدید؛ نام‌نویسی از دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز شد/ گزارش تصویری

26 شهريور 1397
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: نام‌نویسی از دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اضافه‌شده ۲ رشته تحصیلی جدید آغاز شد.

دکتر محمدرضا روان بد در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: با اضافه شدن ۲ رشته تحصیلی پرتوشناسی و دستیاری اطفال، مجموع رشته‌های تحصیلی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ۵ دانشکده به عدد ۱۲ رسید.
وی با اشاره به اشتغال بیش از ۲۰۰ هیأت علمی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: با ورود بیش از ۴۰۰ دانشجوی جدید به جمع خانواده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ بیش از ۲۸۰۰ دانشجو در این دانشگاه شاغل به تحصیل خواهند بود.
دکتر روان بد با تقدیر از تلاش دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه در سال گذشته افزود: افزایش اعتبار علمی و آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مرهون همت والای دانشجویان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه است.
استقبال از دانشجویان جدید با حضور پررنگ تشکل‌های دانشجویی
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر نیز گفت: باهمت همکاران در معاونت‌ آموزشی، معاونت دانشجویی و فرهنگی و حضور فعال تشکل‌های دانشجویی تدارک لازم برای نام‌نویسی حضوری از دانشجویان جدید صورت گرفته است.
مهندس محمدمهدی محمدی با اشاره به پوشش کامل اسکان دانشجویان افزود: با افزایش تجهیزات رفاهی لازم ۷ خوابگاه در قالب دولتی، اجاره‌ای و مشارکتی اسکان دانشجویان متقاضی را پوشش صددرصدی می‌دهند.
وی افزود: با افزایش فضای فیزیکی و سالن غذاخوری و راه‌اندازی مجدد سلف‌سرویس پس از اضافه شدن تجهیزات نیمه‌صنعتی، تغذیه دانشجویان به شکل مطلوب‌تری انجام خواهد گرفت.
فعالیت‌های امور فرهنگی و فوق‌برنامه زمینه‌ساز تقویت مهارت‌های اجتماعی دانشجویان است
مهندس محمدی اضافه کرد: شرکت در برنامه‌های تربیت‌بدنی، امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه تکمیل‌کننده آموزش دانشجویان و زمینه‌ساز تقویت مهارت‌های اجتماعی آنان است که با دستور و حمایت رییس دانشگاه برخی تجهیزات و زیرساخت‌های لازم در این زمینه ارتقاءیافته است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی، هنری و سیاسی در ۴ تشکل دانشجویی در چارچوب مقررات و قوانین دانشگاه و باهمت دانشجویان در ایام مختلف سال به اجرا درمی‌آید.
مهندس محمدی افزود: کارگاه‌های علمی و آموزشی دانشجویان در دانشکده‌های مختلف با ۱۴ انجمن علمی توسط دانشجویان برنامه‌ریزی می‌شود.
 وی بیان داشت: ۱۲ شورای دانشجویی، مطالبات صنفی دانشجویان در خوابگاه‌ها و دانشکده‌ها را پیگیری می‌کنند که سازوکار انتخابات آن کاملاً دانشجویی است.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: باوجود موانع و مشکلات موجود، برنامه‌های حمایتی از کانون‌ها و نشریات دانشجویی ادامه دارد.
نام‌نویسی از دانشجویان ورودی سال تحصیلی ۹۷-۹۸ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ۲۵ تا ۲۷ شهریور در سایت پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر انجام می‌پذیرد.

انتهای پیام/م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.