رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی: به شکایات مردمی در زمینه استفاده از کودهای مرغی غیرمجاز در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد

2 مهر 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: به شکایات و گزارشات مردمی در زمینه استفاده غیرمجاز از کودهای مرغی غیرمجاز در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

دکتر اصغر بحرانی عنوان داشت: رهاسازی و استفاده از کودهای مرغی فله در زمین‌های کشاورزی، علاوه بر انتشار بوی نامطبوع و متعاقب آن نارضایتی شدید ساکنان اطراف زمین‌های کشاورزی، شرایط مساعدی را برای رشد، نمو و تکثیر مگس و انتقال برخی عوامل بیماری‌زا مهیا می‌کند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بر اساس مصوبه شورای سلامت شهرستان پس از ارایه آموزش‌های لازم در زمینه شرایط اصولی حمل‌ونقل و نگهداری و استفاده از کودهای مرغی، استفاده‌کنندگان از کودهای مرغی فله و غیربهداشتی به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان معرفی می‌گردند.
وی تصریح کرد: در همین راستا در چند روز اخیر تعدادی از کشاورزان متخلف به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان معرفی گردیده‌اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی افزود: به شکایات و گزارشات مردمی در زمینه استفاده غیرمجاز از کودهای مرغی غیرمجاز در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.