معاون پرستاری وزیر بهداشت: بیمارستان دیّر یکی از ظرفیت‌های خوب درمانی در جنوب استان بوشهر است/ گزارش تصویری

29 آبان 1397
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر دارای ظرفیت‌های خوب در حوزه ارائه خدمات مطلوب درمانی در جنوب استان است.

دکتر مریم حضرتی در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر با اشاره به خدمات ارایه‌شده در مدت‌زمان کوتاه افتتاح بیمارستان دیّر تاکنون عنوان داشت: با توجه به ظرفیت‌های موجود و با همکاری وزارت بهداشت می‌توان بیمارستان امام هادی (ع) را به‌عنوان بیمارستان تخصصی مادر و کودک جنوب استان تبدیل کرد.
دکتر حضرتی بیان داشت: با توجه به مدت‌زمان راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع)، پیشرفت‌هایی در زمینه‌های مختلف به‌دست‌آمده است که امیدواریم با اضافه شدن پزشکان متخصص در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی سایر بخش‌های این بیمارستان باشیم.
معاون پرستاری وزیر بهداشت در این بازدید مسایل و مشکلات بخش‌ها و واحد‌های مختلف موردبررسی قرار داده و با کارکنان بخش‌های مختلف گفت‌وگو و از بیماران بستری در بخش‌های مختلف عیادت کرد.
سرپرست بیمارستان امام هادی (ع) نیز ضمن خوش‌آمد گویی به معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: کادر درمانی و کارکنان بیمارستان امام هادی (ع)، به‌منظور ارائه مطلوب خدمات درمانی به مراجعین و مردم خونگرم شهرستان دیّر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند.
دکتر افشین تعلمی خاطرنشان کرد: امیدواریم با جذب متخصصین و تکمیل کادر درمانی شاهد ارائه باکیفیت خدمات درمانی به مردم در بیمارستان امام هادی (ع) باشیم.
گفتنی است معاون پرستاری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هیأت همراه در سفری دوروزه به استان بوشهر از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی بازدید کرده و به بررسی وضعیت پرستاری استان بوشهر می‌پردازند.
معاون پرستاری وزارت بهداشت در سفر خود به استان بوشهر از مراکز درمانی استان بازدید و به بررسی وضعیت پرستاری استان پرداخت، همچنین دیدار با اعضای هیأت رییسه دانشکده پرستاری، مدیران پرستاری، مترون‌ها، پرستاران و نیز بازدید از بیمارستان‌های تابعه و غیر تابعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از دیگر برنامه‌های این سفر دو روزه است.
در این بازدید دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حمزه اعتماد فرماندار شهرستان دیر، حمیده خاتون هلال بحر سرپرست دفتر پرستاری دانشگاه، دکتر شهناز پولادی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، حسین پوپ رییس هیأت مدیره نظام پرستاری و سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشک بوشهر حضور داشتند.
انتهای پیام/ ع.الف- 5010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.