به مناسبت هفته بسیج؛ کلینیک تخصصی پزشکی در جزیره شیف برپا شد

7 آذر 1397
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: کلینیک تخصصی پزشکی به مدت ۲ روز در جزیره شیف به مناسبت هفته مبارک بسیج و هفته وحدت برپا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، دکتر مرادعلی فولادوند در حاشیه برپایی این کلینیک افزود: این کلینیک به مناسبت هفته وحدت و هفته مبارک بسیج به مدت ۲ روز در مدرسه جزیره شیف و با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت، کانون بسیج جامعه پزشکی جابر بن حیان دانشگاه علوم پزشکی و حوزه بسیج کربلا دهیاری جزیره شیف برپا شد.
مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: حضور پزشکان متخصص در قالب کلینیک‌های تخصصی و باهدف پاسخ به نیازهای درمانی افراد در مناطق محروم از سیاست‌های بسیج و یکی از توفیقات بسیج جامعه پزشکی خدمت‌رسانی به محرومین که صاحبان اصلی نظام اسلامی است می‌باشند.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز بیان داشت: در این کلینیک تخصصی روان‌شناس، کارشناس تغذیه، پرستار، کارشناس مامایی، پزشک عمومی، دندان‌پزشک، پزشک و داروساز به مدت دو روز حضورداشته و کلینیک سیار دندانپزشکی نیز به جزیره شیف اعزام و خدمات تخصصی دندانپزشکی به مردم شریف جزیره شیف ارائه شد.
مهندس حسن فخرایی افزود: در مدت دو روز برپایی کلینیک تخصصی یک هزار ۲۸۷ نفر از اهالی شریف جزیره شیف از این خدمات بهره‌مند شدند و برای دانش آموزان مدرسه کلاس‌های گروهی در زمینه تغذیه و مهارت‌های زندگی نیز برگزار شد که کلیه خدمات اعم از ویزیت، دارو و ... به‌صورت رایگان ارائه شد.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.