در بازدید هیات اعزامی پارس جنوبی از بیمارستان دیّر مطرح شد: نفت و پارس جنوبی پشتوانه بسیار خوبی برای حوزه سلامت این شهرستان هستند

28 آذر 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: نفت و مجتمع پارس جنوبی پشتوانه بسیار خوبی برای حوزه سلامت شهرستان دیّر هستند.

احمد آخوندی در حاشیه بازدید رییس سازمان بهداشت و درمان شرکت نفت بوشهر از بیمارستان امام هادی (ع) دیّر گفت: این بازدید در راستای نشست مشترک فرماندار شهرستان دیّر با مدیر مجتمع پارس جنوبی به منظور بررسی و رفع برخی از نیازمندی‌ها با مشارکت نفت اتفاق افتاده است.
وی با تقدیر از فرماندار شهرستان دیّر گفت: نگاه ویژه فرماندار به حوزه سلامت و رایزنی‌ها با مجموعه نفت نویدبخش اتفاقات خوبی در این حوزه است.
آخوندی به کمک‌های نفت به حوزه سلامت شهرستان دیّر اشاره‌کرده و گفت: نفت زمینه‌ساز راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) دیّر و بعضی از زیرساخت‌های حوزه سلامت در این شهرستان بوده که به حقیقت می‌توان گفت به مسئولیت‌های اجتماعی خود در این حوزه به خوبی عمل کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به راه‌اندازی گام به گام بیمارستان امام هادی دیّر گفت: انتظار می‌رود با نگاه ویژه نفت به حوزه پیرامونی با رفع برخی مشکلات تأسیساتی شاهد بهره‌برداری از دیگر بخش‌های این بیمارستان باشیم.
رییس سازمان بهداشت و درمان شرکت نفت بوشهر نیز گفت: بیمارستان دیّر از شرایط خوبی برخوردار است که امیدواریم با همکاری شرکت نفت زمینه راه‌اندازی سایر بخش‌ها نیز فراهم شود.
دکتر حسین‌زاده با اشاره به نشست مشترک فرماندار دیر و مدیریت مجتمع پارس جنوبی گفت: در این نشست دوجانبه به رفع برخی مشکلات بیمارستان دیّر تأکید شده و بازدید امروز نیز در راستای این نشست و شناسایی مشکلات و نیازمندی‌ها صورت گرفته است.
وی گفت: نفت آماده همکاری با بیمارستان دیّر برای حل برخی از مشکلات زیرساختی و تأسیساتی است.
رییس سازمان بهداشت و درمان شرکت نفت بوشهر تصریح کرد: تدوین برنامه جامع بیمارستان و برنامه‌ریزی منسجم به ارائه مطلوب‌ترین خدمات به جمعیت تحت پوشش کمک شایانی خواهد کرد.
انتهای پیام/ ع.الف - ۵۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.