رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: تفاهم‌نامه همکاری بین فرمانداری شهرستان تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی امضا شد

24 دی 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین فرمانداری شهرستان تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی برای اجرای ۱۹ پروژه بهداشتی درمانی به ارزش ۹۰ میلیارد ریال امضا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، دکتر سعید کشمیری در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ۱۲ واحد پانسیون پزشکان در شهرستان تنگستان اظهار داشت: در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی در شهرستان تنگستان تفاهم‌نامه‌ای همکاری دوجانبه فرمانداری تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ارزش ریالی ۹۰ میلیارد ریال به امضا رسید.
ساخت و تجهیز ۱۹ پروژه بهداشتی و درمانی در تنگستان
وی تصریح کرد: این تفاهم‌نامه به منظور گسترش همکاری، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع، ظرفیت‌های بومی و امکانات منطقه‌ای و توانایی‌های جغرافیای تنگستان برای ساخت و تجهیز ۱۹ پروژه بهداشتی و درمانی در تنگستان و باهدف تقویت، گسترش و نوسازی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان امضاء شد.
این مقام مسئول افزود: در این تفاهم‌نامه مقررشده است که، طرفین در احداث و تجهیز ساختمان مرکز بهداشت شهرستان تنگستان به ارزش ریالی ۴۰ میلیارد ریال مشارکت نمایند.
دکتر کشمیری بیان کرد: بر اساس این تفاهم‌نامه دو طرف در جهت ایجاد ۱۲ واحد پانسیون پزشکان در نقاط مختلف شهرستان تنگستان شامل مراکز خدمات جامع سلامت آباد، بنه گز، بوالخیر، شورکی و بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به ارزش ریالی ۲۴ میلیارد ریال مشارکت خواهند کرد.
وی تصریح کرد: در ادامه این همکاری می‌توان به مشارکت در ساخت و تجهیز ۵ خانه بهداشت در روستاهای باشی، سالم آباد، کناری، چاه تلخ و عالی چنگی به ارزش ریالی ۲۰ میلیارد ریال اشاره کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: همچنین بر اساس این تفاهم‌نامه فرمانداری تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به منظور توسعه و تجهیز مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، جهت ارائه خدمات مطلوب‌تر به مردم بخش دلوار تنگستان، به ارزش ریالی ۶ میلیارد ریال نیز همکاری خواهند کرد.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.