نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی؛ تمامی دستگاه‌ها در تأمین سلامت و امنیت غذایی شهروندان باید اهتمام ویژه داشته باشند

26 دی 1397
نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستان دشتستان، در سومین مجمع سلامت شهرستان دشتستان گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی در تأمین سلامت و امنیت غذایی شهروندان باید اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

محمدباقر سعادت گفت: هر جامعه‌ای که در عرصه سلامت گام‌های بلند و مؤثری برداشته، توانسته است به بسیاری از اهداف و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت و کوتاه‌مدت خود دست یابد.
سعادت با اشاره به اینکه ادارات و نهادهای سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان در حوزه بهداشت و سلامت شهروندان باید مشارکت فعالانه‌ای داشته باشند، خاطرنشان کرد: همه ما باید در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی وضعیت بهداشتی شهروندان تلاش کنیم و البته برای تحقق این مهم تلاش، اهتمام و تعامل شهروندان نیز بسیار مؤثر و سودمند خواهد بود.
وی تصریح کرد: سلامت مردم در اولويت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم‌کاری و سهل‌انگاری از هیچ فرد یا نهادی قابل‌قبول نخواهد بود.
سعادت خاطرنشان کرد: فرهنگ‌سازی در مسائل بهداشتی تنها با آموزش و آگاهی دادن میسر خواهد بود و همه نهادها و دستگاه‌های متولی سلامت در شهرستان باید با تمام امکانات و تجهیزات موجود خود سعی در فرهنگ‌سازی آحاد جامعه در زمینه سلامت و امنیت غذایی مردم داشته باشند.
نماینده شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نهادهای اجرایی و قضایی شهرستان با تمام توان درجاهایی که باید مداخله انجام شود در کنار شبکه بهداشت و درمان هستند و از این نهاد حمایت می‌کنند.
وی از زحمات بي‌وقفه تمام کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان به‌ویژه خدمات انجام‌گرفته، تشکر و قدردانی نمود و آن را نشانه دلسوزي حوزه سلامت در جهت خدمت صادقِانه به مردم دانست.

انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.