رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ اورژانس ۱۱۵ پیشگام در کاهش آمار مرگ‌ومیر حوادث است

29 دی 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: اورژانس ۱۱۵ در کاهش آمار مرگ‌ومیر ناشی از حوادث و بلایا پیشگام است.

دکتر سعید کشمیری در نشست صمیمی با رییس و مسئولان اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای بهبود کیفیت خدمات اورژانس آموزش صحیح اولین گام است که این موضوع باید در اورژانس نهادینه شود.
دکتر کشمیری با تسلیت به مناسبت درگذشت شهادت گونه تکنسین فوریت‌های پزشکی اهواز افزود: جلوه‌های ایثار فرشتگان نجات اورژانس برای نجات جان هم‌وطنانمان در برخی از مأموریت‌ها بیش‌ازپیش نمایان می‌شود.
رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر نیز در این دیدار گفت: در چهار سال اخیر با توجه به افزایش نرخ رشد مأموریت‌ها و افزایش پایگاه‌های اورژانس در سطح استان با برنامه‌ریزی و حرکت‌های هماهنگ توانستیم خدمات خالصانه و شایسته‌ای به مردم ارائه شد.
دکتر عبدالرحیم دادجو افزود: حمایت ویژه رییس دانشگاه از اورژانس ۱۱۵ و مدیریت حوادث استان بوشهر موجب ایجاد انگیزه و شوق بیشتر به‌منظور ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی به مردم شده است.
وی خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سامانه پایش داده‌ها و اعزام بین استانی، نو سازی ناوگان‌های اورژانس ۱۱۵، به‌روزرسانی زیرساخت‌ها و از همه مهم‌تر راه‌اندازی اورژانس هوایی و بالگرد ازجمله اقدامات و دستاوردهای دانشگاه در چند سال اخیر به شمار می‌رود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان بوشهر، مسئول آموزش، مسئولین اورژانس شهرستان‌ها، مسئول کنترل کیفیت مسئول دبیرخانه کارگروه حوادث در بلایا در دیداری صمیمی درباره چگونگی ارتقاء سطح کیفیت خدمات‌دهی به بحث و تبادل‌نظر پرداختند که در این مراسم رییس دانشگاه علوم پزشکی با اهداء لوح تقدیر به مسئولین اورژانس از تلاش‌های آنان تقدیر به عمل آورد.

انتهای پیام / ز.ن -۵۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.