معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه به دستگاه آندوسکوپی و کلونوسکوپی تجهیز می‌شود

28 اسفند 1397
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش گفت: بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه به دستگاه آندوسکوپی و کلونوسکوپی تجهیز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، دکتر قاسم جان‌بابایی پزشکی در بازدید از بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با اشاره به کلاس‌های آمادگی برای زایمان، اظهار داشت: متولی دوره‌های آموزشی آمادگی برای زایمان طبیعی از هفته ۲۷ بارداری، بیمارستان‌ها هستند که مادر باردار ضمن آشنایی با ماماهای مرکز  با ذهنیت مثبتی که از درد زایمان کسب خواهد کرد نگرانی‌های وی در بارداری کاهش‌یافته و در مهم‌ترین تجربه زندگی خود نقش فعال خواهد داشت.
وی بابیان اینکه تمامی تخت‌های بیمارستانی در اختیار مدیر داخلی و مدیر پرستاری بیمارستان‌ها است، افزود: تصمیم‌گیری در مورد نحوه اعطای تخت‌ها به پزشکان در شرایط مختلف باید تحت نظر دفتر پرستاری باشد.
دکتر جان‌بابایی اشاره کرد: بخش دیالیز بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه یکی از دیالیزهای باکیفیت کشور بوده و از لحاظ فضا و تجهیزات پزشکی از شرایط مطلوبی برخوردار است.
معاون درمان وزارت بهداشت قول مساعد برای بازسازی ده واحد از پانسیون‌های مسکونی پزشکان و احداث چهار واحد پانسیون پزشک، بازسازی فضای فیزیکی بخش‌های داخلی زنان، مردان و بخش اطفال و خرید دستگاه آندوسکوپی و کولونوسکوپی را دادند.
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و جمعی از مسئولین دانشگاه ضمن بازدید از بخش‌های اورژانس، اتاق عمل، بلوک زایمانی، آی.سی.یو، داخلی، جراحی مردان، NICU و اطفال از نزدیک روند خدمت‌رسانی در بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) را موردبررسی قرار داد.


انتهای پیام/ م ک - ۴۰۳۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.