رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: 100 هزار نفر از شهروندان دشتستانی از خدمات آزمایشگاهی در سال ۹۷ بهره‌مند شده‌اند

18 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات آزمایشگاهی به 100 هزار نفر توسط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در سال ۹۷ خبر داد.

ماریا خویش دوست گفت: از آغاز طرح سلامت نوروزی، آزمایشگاه مرکزی برازجان در ساعات اداری، در حدود سه هزار و 25 مورد خدمات آزمایشگاهی به شهروندان بخصوص زوجینی که درخواست صدور مجوز ازدواج داشته‌اند، ارائه نموده است.
خویش دوست افزود: با حمایت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تجهیز آزمایشگاه مرکزی و ده آزمایشگاه محیطی به دستگاه اتونالایزر و سانترفیوژ توانسته‌ایم حدود ده هزار نفر در سال 97 به تعداد خدمت گیرندگان نسبت به سال ۹۶ به تعداد خدمت گیرندگان اضافه نماییم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: با جذب کارشناسان علوم آزمایشگاهی توانسته‌ایم خدمات آزمایشگاهی به‌صورت فعال توسط آزمایشگاه مرکزی برازجان و ده آزمایشگاه محیطی و همچنین ۵ مرکز نمونه‌گیر به شهروندان ارائه دهیم و تمامی مناطق کم برخوردار در بخش‌های ارم و بوشکان نیز از این خدمات بهره‌مند شده‌اند.

انتهای پیام/ ش.غ/۳۰۳۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.