معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛ پایش فعالیت‌های بیمارستان‌های استان در تعطیلات نوروز/ گزارش تصویری

19 فروردين 1398
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تیم بازرسی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از تمامی بیمارستان‌های استان بازدید کردند.

دکتر جعفر زارعی‌زاده اظهار داشت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بیمارستان‌های بزرگ در 3 نوبت و بیمارستان‌های کوچکتر در 2 نوبت براساس چک لیست‌های تعریف شده مورد بازدید قرار گرفتند.
وی افزود: در این بازدیدها که با هدف بررسی میزان آمادگی بیمارستان‌ها در ارایه خدمات به همشهریان و مهمانان نوروزی صورت گرفته است، نقاط قوت آنها مورد تقدیر قرار گرفت و فرآیندهایی که در آن بیمارستان نیاز به بهبود داشت بازخورد لازم داده شد.
دکتر زارعی‌زاده ابراز امیدواری کرد: این بازدیدها به صورت تخصصی و هدفمند در طول سال نیز برقرار بوده و براساس آن برنامه‌ریزی لازم برای توسعه کمی و کیفی خدمات درمانی به هم‌وطنان صورت خواهد گرفت.
وی اضافه کرد: از همشهریان تقاضا داریم در صورت داشتن هرگونه شکایت و انتقادی از مجموعه درمان استان از طریق سامانه 190 اقدام کنند تا از طریق کارشناسان بررسی و اقدام لازم صورت گیرد . 
در سال گذشته کارشناسان وزارت بهداشت نیز از مجتمع آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر و بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه بازدید کردند.

انتهای پیام/ کدخبر- کد

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.