نمایشگاه طرح بسیج ملی فشارخون می‌تواند در اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی مردم تاثیرگذار باشد

2 تير 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: نمایشگاه طرح بسیج ملی کنترل فشارخون می‌تواند در اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی مردم تاثیر گذار باشد.

ماریا خویش‌دوست افزود: در راستای اجرایی شدن طرح ملی کنترل فشارخون بالا  در کشور نمایشگاهی در جهت اطلاع‌رسانی به عموم مردم و آشنایی با مضرات فشارخون بالا در شهرستان دشتستان برپا شده است.
وی بیاه داشت: نمایشگاه فشارخون از یکم تا ۱۵ تیر ماه از ساعت 8  الی 13 و 18 الی 21 آماده میزبانی از مردم برای حضور در این نمایشگاه است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: فشارخون عامل بسیاری از بیماری‌ها بوده و این نمایشگاه می‌تواند در اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی  به مردم در خصوص فشارخون بسیار موثر باشد.
وی همچنین اظهار داشت: مرکز آموزشگاه بهورزی و بازآموزی برنامه‌های سلامت به مدت دو هفته، میزبان مردم برای بازدید از این نمایشگاه است.
در این نمایشگاه، تابلوهای آموزشی خطرسنجی بیماری‌های قلبی و عروقی، کاریکاتورهای آموزشی، پخش تیزرهای آموزشی فشارخون و ایستگاه سیار غربالگری فشارخون برپا شده و همچنین از کارشناسان ستادی جهت آموزش‌های لازم به مدعوین برای اطلاع‌رسانی و ارتقا آگاهی مردم در خصوص بیماری فشارخون استفاده شده است.

انتهای پیام/ س.غ/ 3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.