رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر خبر داد: خانه بهداشت در روستای کنارترشان راه‌اندازی می‌شود

29 تير 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از راه‌اندازی خانه بهداشت در روستای کنارترشان از توابع بخش آبدان شهرستان دیر خبر داد.

مهندس احمد آخوندی در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت آبدان با تقدیر از فعالیت پرسنل شاغل در این مرکز گفت: فعالیت شبانه‌روزی پرسنل زحمتکش این مرکز همواره مورد رضایت و منشأ ارتقای سلامت شهروندان بوده است که اجرای موفق طرح بسیج ملی کنترل فشارخون و غربالگری 100 درصد جمعیت گروه هدف تحت پوشش، یکی از دستاوردهای این عزیزان بوده است.
وی با اشاره به نگاه ویژه دانشگاه علوم پزشکی به توسعه و تقویت حوزه بهداشت و درمان بخش آبدان افزود: با همکاری و مساعدت ویژه ریاست و معاونین بهداشت و توسعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اقدامات خوبی در راستای نوسازی، تجهیز و تقویت زیرساخت‌های حوزه بهداشت و درمان بخش آبدان اتفاق افتاده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: یکی از برنامه‌هایی که مورد اهتمام مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و به جد دنبال می‌شود بحث افزایش دسترسی مردم به ویژه روستائیان به خدمات بهداشت و درمان است.
وی گفت: با رایزنی‌ها و اقدامات خوب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حوزه بهداشت و درمان بخش آبدان تقویت می‌شود.
آخوندی افزود: در این راستا با رایزنی‌ها و اقدامات انجام‌شده خانه بهداشت روستای کنارترشان در وزارت بهداشت مصوب شده است و ان‌شاءالله در آینده نزدیک شاهد راه‌اندازی این خانه بهداشت خواهیم بود.
انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.