رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه خبر داد؛ ۳۳ کارتن آدامس و ۱۰۰ لیتر روغن خوراکی فاسد در گناوه معدوم شد

9 امرداد 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در طرح تشدید کنترل و جمع‌آوری مواد غذایی ناسالم توسط بازرسان بهداشت محیط ۳۳ کارتن آدامس و ۱۰۰ لیتر روغن خوراکی فاسد و غیرقابل‌مصرف از سطح شهر گناوه جمع‌آوری و معدوم شد.

محمد بازیاری در مصاحبه با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: حفظ سلامت مردم و پیشگیری از ابتلا به بیماری‌ها از اولویت‌های شبکه بهداشت و درمان در شهرستان گناوه است و طرح تشدید کنترل و جمع‌آوری مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف نیز به همین منظور اجرایی شده است.
بازیاری با اشاره به‌ضرورت آگاهی عموم از سلامت مواد غذایی افزود: این مواد غذایی فاسد به محل دفن زباله شهری انتقال داده‌شده و با حضور نماینده محترم دادستان شهرستان گناوه معدوم شدند.
وی به شهروندان محترم گناوه توصیه کرد: شهروندان محترم می‌بایست در صورت مشاهده عدم رعایت موازین بهداشتی در اماکن عرضه مواد غذایی با سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت تماس گرفته و شکایت خود را مطرح کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خاطرنشان کرد: بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه در اسرع وقت به شکایات بهداشتی شهروندان رسیدگی خواهند کرد.
در پی اجرای طرح تشدید کنترل و جمع‌آوری مواد غذایی فاسد و غیرقابل‌مصرف در مرداد سال جاری تعداد 33 کارتن و صد و سی و هفت بسته ۱۲ عددی آدامس تاریخ‌مصرف گذشته و همچنین ۲۵ بطری چهار لیتری روغن خوراکی که قابلیت مصرف نداشت از سطح عرضه فروشگاه‌ها توسط کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه جمع‌آوری گردید.

انتهای پیام/ ک.آ- ۳۰۸۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.