رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان: حیات بخشیدن بزرگ‌ترین خدمت پزشکان به جامعه انسانی است

6 شهريور 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: جامعه پزشکی نسبت به دیگر اقشار جامعه فضای وسیعی را برای خدمت‌رسانی به آحاد مردم داشته و حیات بخشیدن بزرگ‌ترین خدمت آنان به جامعه انسانی است.

مهندس عادل مقدس در حاشیه تقدیر از پزشکان و داروسازان این شبکه اظهار داشت: امروزه بسیاری از پزشکان با کمترین امکانات و در دورافتاده‌ترین نقاط تلاش می‌کنند تا بتوانند مرهمی بر زخم‌های مردم باشند.
وی بابیان اینکه در مواقعی در جامعه شاهد تخریب جایگاه پزشکان هستیم افزود: با توجه به اینکه حرفه پزشکی بسیار حساس بوده و به تمرکز بالایی نیاز دارد ضروری است تا رسانه‌ها و دستگاه‌های مختلف در ایجاد اعتماد بین بیمار و پزشک تلاش کنند.
مهندس مقدس تصریح کرد: عدم اعتماد مردم به پزشکان عامل ایجاد چالش‌های اساسی در حرفه پزشکی می‌شود و درواقع در تمام شغل‌ها موضوع اعتماد حرف اول را بیان می‌کند.
وی خاطرنشان کرد: پزشکانی با خصوصیات تعصب ملی، میهنی و مذهبی، حسن خلق و نوع‌دوستی بی‌شمار بوده که به پشتوانه دانش روز خود جهت کاهش آلام مردم دست از هیچ تلاشی برنمی‌دارند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان یادآور شد: در حال حاضر ۲۵ پزشک در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی شهرستان تنگستان به مردم خدمات‌رسانی می‌کنند.

انتهای پیام/ن.ا 3010

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.