در سفر وزیر بهداشت به جنوب استان بوشهر صورت گرفت؛ افتتاح هم‌زمان طرح‌های حوزه سلامت در شهرستان عسلویه

23 بهمن 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: هم‌زمان با حضور سفر وزیر بهداشت به جنوب استان بوشهر طرح‌های حوزه سلامت شهرستان عسلویه نیز افتتاح شد.

جاسم زارعی در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: پایگاه اورژانس شهری نخل تقی با اعتباری بالغ‌بر ۱۶ میلیارد ریال و با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جنوب استان بوشهر، به حوزه سلامت شهرستان عسلویه اضافه شد.
زارعی در آیین افتتاح پایگاه اورژانس 115 شهری نخل تقی گفت: پایگاه نخل تقی یکی از پروژه‌‌های افتتاحی دهه فجر انقلاب اسلامی است که به‌طور هم‌زمان با ۱۴ پروژه دیگر حوزه سلامت سطح استان بوشهر با حضور وزیر بهداشت به‌طور هم‌زمان افتتاح گردید.
وی کارکنان اورژانس را فرشتگان نجات بدون مرز توصیف کرد و افزود: تلاش همکاران ما در اورژانس صرفه‌جویی زمان و حضور به‌موقع بر بالین مصدومان است و برای آنان فرقی نمی‌کند از کدام پایگاه باشند و در حوادث همواره از نزدیک‌ترین نقطه، خود را به محل اعلام‌شده می‌رسانند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از افتتاح خانه بهداشت کنار خیمه نیز خبر داده و گفت: خانه بهداشت کنار خیمه نیز با اعتبار ۵ میلیارد ریالی از محل مناطق نفت‌خیز کشور، ارائه خدمات به مردم را آغاز نموده است و امیدواریم افتتاح این خانه بهداشت، سطح سلامت را بیش از گذشته در این روستا افزایش دهد.
 ۸۹۰ مأموریت از ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه از ابتدای سال 98
مسئول فوریت‌های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان عسلویه نیز در حاشیه افتتاح پایگاه نخل تقی 15% از 890 مأموریت اورژانس در سال جاری را مربوط به شهر نخل تقی اعلام کرده و گفت: خدا را شاکریم که به ما فرصت خدمت‌رسانی به مردم در حوزه سلامت را اعطا کرده است.
فیصل حمودی اضافه کرد: با اضافه شدن پایگاه نخل تقی به اورژانس شهرستان عسلویه قطعاً سرعت حضور در محل و تعداد مأموریت‌ها افزایش خواهد داشت و امیدواریم مردم با همکاری با آمبولانس‌های در حال اعزام به مأموریت سفید پوشان اورژانس ۱۱۵ را در افزایش سرعت خدمت‌رسانی به مردم یاری کنند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه پایگاه اورژانس نخل تقی چهارمین پایگاه فعال سطح شهرستان عسلویه است که هم‌زمان با حضور وزیر محترم بهداشت در استان بوشهر افتتاح شد.
انتهای پیام/ م.ک-3090

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.