معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: یک واحد مسکونی که اقدام به مداخله در حوزه زیبایی می‌کرد پلمپ شد

12 اسفند 1398
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یک باب واحد مسکونی در شهر بوشهر که اقدام به مداخله در حوزه زیبایی به صورت تزریق ژل و بوتاکس می‌کرد پلمپ و پرونده خاطی به مراجعه قضایی تحویل داده شد.

دکتر جعفر زارعی‌زاده افزود: این فرد که دارای مدرک غیرپزشکی بود با اجاره یک منزل مبله و با تبلیغات فضای مجازی اقدام به جذب مشتریان در حوزه زیبایی کرده و در  محیطی کاملاً غیر بهداشتی و نامناسب مداخلات تهاجمی در حوزه پوست و زیبایی را انجام می‌داده است.
وی تصریح کرد: اقدامات این چنینی می‌تواند تهدید جدی برای سلامت شهروندان ایجاد کرده از این رو از همشهریان عزیز خواهشمندیم فریب این تبلیغات را نخورده و برای رفع نیازهای مربوط به حوزه پوست و مو به متخصصین مربوطه مراجعه کنند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر  بیان داشت: از صاحبین املاک نیز تقاضا می‌شود ملک خود را با اطلاع و شناخت کامل به افراد واگذار نموده تا خدای نکرده مورد استفاده افراد سودجو قرار نگیرد.
پلمپ واحد مسکونی متخلف با حضور کارشناسان اداره نظارت دانشگاه علوم پزشکی، سازمان نظام پزشکی و اماکن و با دستور دادستان محترم عمومی و انقلاب بوشهر صورت گرفته است.

انتهای پیام/ م.ف1024

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EfKOo4m3pz7EFTWUoqujNm

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.