معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: اورژانس هسته‌ای بوشهر آماده افتتاح است

6 امرداد 1399
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اورژانس هسته‌ای ۱۱۰ تخت خوابی بوشهر آماده افتتاح است.

دکتر ایرج بیژنی یکشنبه‌شب در نشست اعضای هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تلاش‌های گسترده‌ای برای توسعه زیرساخت‌های آموزشی، بهداشتی و درمانی در استان بوشهر صورت گرفته است.
وی به اجرای چندین پروژه مهم در حوزه سلامت استان اشاره کرد و ادامه داد: اورژانس هسته‌ای بوشهر از طرح‌های مهمی است که ساخت و تجهیز آن در مراحل پایانی است و به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: این بیمارستان دارای ۱۱۰ تخت است که امیدواریم با توجه به پیش‌بینی پیک شیوع کرونا در پاییز، با بهره‌برداری از این بیمارستان شاهد کاهش کمبود تخت در استان باشیم.
وی با اشاره به اینکه ۵۰ تخت ویژه در این بیمارستان راه‌اندازی می‌شود تصریح کرد: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی در مجاورت بیمارستان شهدای خلیج‌فارس در حال ساخت است که مرحله اسکلت را پشت سر می‌گذارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیژنی در ارتباط با بیمارستان جایگزین ۱۷ شهریور برازجان نیز بیان کرد: اسکلت مرحله اول پروژه اجرا شده است که در حال حاضر دارای ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی است.
وی خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما برای بیمارستان جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان ۲۴۰ تخت بود که اکنون ۱۶۰ تخت آن عملیاتی شده است.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.