طرح‌های بهداشتی و درمانی شهرستان دشتی افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد

5 شهريور 1399
به مناسبت هفته دولت چند طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان دشتی افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز شد.

فرماندار شهرستان دشتی در حاشیه آیین آغاز عملیات اجرایی پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای گلستان گفت: تدابیر و تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با کرونای استان قابل‌تقدیر است.
عبدالله نادری اظهار داشت: تدابیر ارزنده‌ای توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و ستاد مبارزه با کرونای در امر پیشگیری و مقابله با کرونا در سطح استان اتخاذ گردیده و اقدامات خوبی صورت گرفته است که قابل‌تقدیر است.
عبدالله نادری با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی دانشگاه علوم پزشکی در امر تکمیل تجهیزات بیمارستانی گفت: تجهیزات بیمارستانی ویژه بخش کرونا در بیمارستان زینبیه به ویژه دستگاه اکسیژن ساز که با همکاری و مساعدت رییس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تهیه گردیده است بسیار حائز اهمیت است.
وی به پروژه‌های حوزه سلامت شهرستان در هفته دولت اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی طرح توسعه کلینیک تخصصی بیمارستان زینبیه (س)، بیمارستان منطقه‌ای کاکی و پایگاه اورژانس جاده‌ای گلستان از این هفته آغاز و پانسیون ۶ واحدی بیمارستان زینبیه (س) از طریق ویدیوکنفرانس توسط استاندار بوشهر در کنار دیگر طرح‌های عمرانی شهرستان افتتاح گردیده است که مجموع اعتبار پروژه‌های عمرانی هفته دولت امسال در شهرستان دشتی ۱۴۴ میلیارد تومان بوده است.
پایگاه خیر ساز اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای گلستان با اعتبار ۵ میلیارد ریال با زیربنای ۱۲۵ مترمربع توسط محمود خدری از خیرین حوزه سلامت و از تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ شهرستان دشتی احداث خواهد شد.
۶۰ درصد از پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و شهری شهرستان دشتی خیر ساز است
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز گفت: با احداث پایگاه اورژانس جاده‌ای گلستان کلیه پایگاه‌های اورژانس تعریف‌شده برای شهرستان دشتی دارای ساختمان خواهند شد.
مهندس پرویز احمدی اظهار داشت: ۶۰ درصد از پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و شهری شهرستان دشتی با همت خیرین احداث گردیده‌اند.
انتهای پیام/ م.ا ۳۰۴۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.