دو واحد پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت آباد به بهره‌برداری رسید

10 شهريور 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: با بهره‌برداری از دو واحد پانسیون پزشکان در مرکز خدمات جامع سلامت آباد در هفته دولت، جذب پزشک در این مرکز خدمات جامع سلامت تسهیل خواهد شد.

مهندس عادل مقدس در حاشیه آیین افتتاح این پانسیون‌ها گفت: پروژه ساخت پانسیون پزشکان مرکز خدمات جامع سلامت آباد تنگستان در سال ۹۷ بر اساس تفاهم‌نامه فرمانداری تنگستان و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر آغاز و در کمتر از یک سال، با زیربنای 100 مترمربع به پایان رسیده است.
وی افزود: عدالت در سلامت مهم‌ترین هدف بهداشت و درمان است که با ساخت و تجهیز پانسیون پزشکان، بستر حضور مداوم پزشک به‌عنوان یکی از اعضاء اصلی تیم سلامت، مهیا و میسر خواهد شد.
این مقام مسئول بهداشت و درمان در شهرستان تنگستان تصریح کرد: در سال گذشته پانسیون پزشکان در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم و مرکز خدمات جامع سلامت دلوار به بهره‌برداری رسید و با تلاش‌های صورت گرفته در آینده نزدیک پانسیون‌های دیگری نیز در مراکز خدمات جامع سلامت دلوار و بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به بهره‌برداری خواهد رسید.
مهندس مقدس توجه به زیرساخت‌های سلامت را موضوعی مهم در ارائه خدمات به مردم ذکر کرد و افزود: با ایجاد زیرساخت‌های سلامت می‌توان ارائه خدمات را به مردم به میزان گسترده‌ای افزایش داد.

انتهای پیام/ن.الف-3010

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.