فرماندار دشتستان در بازدید از خانه بهداشت خوشمکان: بهورزان نقش مهمی در ارتقا سلامت جامعه هدف خود دارند

15 شهريور 1399
فرماندار شهرستان دشتستان نقش بهورزان در مناطق روستایی را برجسته خواند و گفت: بهورزان نقش مهمی در ارتقا سلامت جامعه هدف خود دارند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس فتح اله نوروزی در بازدید از خانه بهداشت خوشمکان از توابع بخش مرکزی دشتستان ضمن گرامیداشت روز بهورز، اظهار داشت: روستاها با حضور بهورزان کارآمد، می‌توانند در جلوگیری از گسترش بیماری‌ها نقش مؤثری داشته باشند و توسعه سلامت در روستاهای میهن اسلامی مرهون دانش و تلاش بهورزان و تربیت‌کنندگان آن‌هاست.
وی تصریح کرد: ما شاهد تلاش و جدیت بهورزان در ایام شیوع بیماری کرونا در روستاها بوده‌ایم و در مبارزه با این بیماری سنگ تمام گذاشتند و از خود گذشتگی کردند که جا دارد از همه آنها قدردانی نمایم.
مهندس نوروزی اظهار کرد: آینده روشن این سرزمین، سلامت نسل امروز و فردای آن مدیون تلاش‌های بهورزانی است که برای ارتقای سطح سلامت جامعه انجام می‌گیرد.
وی گفت: ما مفتخریم که در دو دوره دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت شهرستان دشتستان با ایجاد فضاهای استاندارد و تجهیز و نوسازی مراکز و خانه‌های بهداشت، این امکان فراهم‌شده که مردم بتوانند از خدمات بهداشتی و درمانی در فضای مطلوب‌تری و با هزینه کمتر بهره‌مند شوند.
فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: کلمه بهورز یادآور تلاش دلسوزانه و صادقانه کسانی است که تمام اوقات خود را وقف خدمات‌رسانی به خلق خدا می‌کنند که محصول این خدمات ارتقای سلامتی، کاهش مرگ‌ومیر، افزایش امید به زندگی و دستاوردهای مهم دیگری در بخش بهداشت و درمان است.
 
 
انتهای پیام/ س.غ- ۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.