فرماندار دیلم: نقش و جایگاه بهورز در ارتقای سلامت جامعه، باید نهادینه شود

18 شهريور 1399
فرماندار شهرستان دیلم گفت: نقش و جایگاه بهورز در ارتقای سلامت جامعه، باید نهادینه شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، احمد دشتی در آئین تقدیر از بهورزان خانه بهداشت عامری اظهار داشت: بهورزان به صورت مستقیم در افزایش سطح سلامتی هم‌وطنان عزیزمان در روستاها نقش اساسی دارند و جایگاه آنها باید حفظ شود.
دشتی اضافه کرد: امروزه ارتقا شاخص‌های مهم سلامت را مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی این عزیزان زحمتکش عرصه بهداشت و درمان هستیم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز ضمن بیان چگونگی ارائه خدمات بهورزان در خانه‌های بهداشت گفت: بهورزان ما در شرایط شیوع ویروس کرونا با تلاش مضاعف و به نحو احسن وظایف خود را انجام می‌دهند.
مهندس ایرج زنده بودی افزود: مدیریت بهداشت و درمان قدردان زحمات بی‌شائبه بهورزان خود در تمامی خانه بهداشت‌های سطح شهرستان است.
حسن باباحسنی، بخشدار مرکزی شهرستان دیلم نیز از زحمات بهورزان تلاشگر تقدیر و از خدمات ارزنده آنان قدردانی کرد.
به مناسبت گرامی داشت روز بهورز، طی آئینی با حضور فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی، رئیس شبکه بهداشت و درمان، دهیار و شورای عامری از بهورزان خانه بهداشت عامری تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم از بهورزان خانه بهداشت عامری که بهورزان نمونه استانی و شهرستانی هستند با اهدا لوح تقدیر و هدایایی از طرف فرماندار، دهیاری و شورای اسلامی و شبکه بهداشت و درمان تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/م.ب-۳۰۶۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.