استاندار بوشهر: مجمع خیران نخبه پرور غیردولتی در استان بوشهر تشکیل شود

16 مهر 1399
استاندار بوشهر با اشاره به نقش مهم نخبگان در رشد و پیشرفت جامعه بر لزوم حمایت از آنان تأکید کرد و گفت: پیگیری تشکیل مجمع خیران نخبه پرور غیردولتی در استان بوشهر موردتوجه قرار بگیرد.

عبدالکریم گراوند در آیین تجلیل از برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با تسلیت اربعین حسینی و دهه آخر ماه صفر بر توجه به رعایت پروتکل بهداشتی در این ایام تأکید کرد و اظهار داشت: در عرصه بیماری و شیوع کرونا باید همه در شکستن انتقال این ویروس کمک کنند تا نظام سلامت بتواند بیماری را مدیریت و کنترل کند.
وی، با تأکید بر نقش مهم نخبگان در پیشرفت و توسعه جوامع افزود: سرمایه انسانی در همه جوامع موردتوجه ویژه قرار دارد و نخبگان در این حوزه نقش مهم و تأثیرگذاری دارند.
استاندار بوشهر، پیشرفت و رشد همه جوامع را توجه به سرمایه‌های انسانی دانست و تأکید کرد: نخبگان برای آینده جوامع از جایگاه مهمی برخوردار هستند ولی نظام اداری باید در حل مشکلات و رفع موانع این سرمایه‌های مهم تلاش کند.
ضرورت راه‌اندازی مجمع خیران نخبه پرور در استان بوشهر
گراوند راه‌اندازی مجمع خیران نخبه پرور در استان بوشهر را ضروری دانست و بیان کرد: پیگیری تشکیل مجمع خیران نخبه پرور در استان بوشهر موردتوجه قرار بگیرد.
وی با اشاره به کمک سمن‌ها در تشکیل مجمع خیران نخبه پرور غیردولتی گفت: این مجمع که در راستای خدمت به جامعه برای رشد و پیشرفت فعالیت می‌کند باید از طریق ظرفیت‌های خیران و افراد متمکن حمایت شوند.
استاندار بوشهر مجمع خیران نخبه پرور غیردولتی را یک سرمایه مهم دانست و تصریح کرد: با شکل‌گیری این مجمع حتی بالاتر از پایتخت انرژی پارس جنوبی می‌تواند در توسعه و پیشرفت استان بوشهر اثرگذار باشد.
گراوند با تبریک به برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر افزود: یکی از مشکلات نظام اداری این است که در برخی مواقع، ادارات استعدادهای برتر را سرکوب می‌کنند که باید از این ظرفیت برای رسیدن به اهداف موردنظر بهره جست.
استاندار بوشهر با تأکید بر تدوین بخشنامه در بهره جستن از نیروهای انسانی نخبه خاطرنشان کرد: باید اختیارات استانداران در استفاده از توان تخصصی و ظرفیت نخبگان افزایش یابد.
۱۵ تن از برگزیدگان سومین دوره جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر با حضور استاندار و مسئولین استان بوشهر تجلیل شدند.
برگزیدگان سومین جایزه بنیاد رشد و اندیشه سازندگی استان بوشهر در حوزه‌های ادبیات، علوم انسانی و مدیریت، سلامت، پزشکی، علوم زیستی و زیست فناوری دریایی مشخص و تجلیل شدند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.