رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه خبر داد: اهدای ۲۵ میلیارد ریال تجهیزات از طرف شورای راهبردی پتروشیمی منطقه پارس به حوزه سلامت عسلویه

21 آبان 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از اهدای ۸ دستگاه به ارزش تقریبی ۲۵ میلیارد ریال از طرف شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس به حوزه سلامت شهرستان عسلویه خبر داد.

جاسم زارعی اظهار داشت: تجهیزات پزشکی به ارزش تقریبی ۲۵ میلیارد ریال جهت مراکز خدمات جامع سلامت تابعه شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان نبی اکرم (ص) از طرف شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس به حوزه سلامت شهرستان اهدا شد.
وی افزود: با توجه به نیاز حوزه سلامت شهرستان به این دستگاه‌ها و تجهیزات، از ابتدای شیوع کووید ۱۹ از شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس درخواست تهیه وسایل موردنیاز به فرماندار ارسال شد که با پیگیری‌های مستمر این شبکه بهداشت و درمان، فرماندار، معاونین و مهندس حسنی رئیس شورای راهبردی، دبیر و اعضای آن شورا به حمدالله این تجهیزات اساسی که جزئی از لیست کلی بود، توسطان مجموعه تهیه و امروز در اختیار حوزه سلامت قرار گرفت.
زارعی ضمن ابراز امیدواری از ادامه همکاری مؤثر شورای راهبردی و دیگر شرکت‌ها بیان کرد: با تعامل خوبی که بین فرماندار و مجموعه فرمانداری، رئیس دانشگاه و این شبکه بهداشت و درمان، همچنین بیمارستان نبی اکرم با شورای راهبردی و پتروشیمی‌های حاضر در منطقه پارس وجود دارد، ان‌شاءالله بتوانیم گام‌های بلندتر و با سرعتی بیش از گذشته اهداف سلامت را در شهرستان محقق سازیم.
وی تصریح کرد: همه ما به خوبی می‌دانیم در این شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، این کمک‌ها تا چه میزان برای ارائه خدمات باکیفیت به مردم خوب و نجیب این خطه مؤثر خواهد بود و از عزیزان انتظار داریم همچنان در کنار ما باشند و نیازمندی‌های اساسی حوزه سلامت را تأمین کنند.
این مقام مسئول با تقدیر از روحیه سلامت محوری رئیس شورای راهبردی، فرماندار و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی وی، در زمینه کمک‌های انجام‌شده به بیمارستان تأمین اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان و تلاش ارزشمند این عزیزان برای کمک به تأمین اعتبار احداث بیمارستان و کلینیک فوق تخصصی شهرستان از عدم مشارکت تعدادی از شرکت‌های دولتی تابعه نفت در ایفای نقش در کمک به حوزه سلامت گلایه و گفت: حمایت از سلامت مردم منطقه‌ای که به واسطه حضور شرکت‌ها، شغل سنتی و بومی و سلامتی‌شان مورد تهدید قرارگرفته است.
وی تصریح کرد: یکی از کمترین و ابتدایی‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی تمامی شرکت‌های فعال در منطقه نسبت به جامعه پیرامون است و انتظار می‌رود که در کنار شورای راهبردی قرارگرفته و سهم خود در قالب مسئولیت و تعامل اجتماعی در زمینه سلامت به صورت فصلی ادا و پیوست‌های سلامت معطل‌مانده را اجرا نمایند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس تجهیزات موردنیاز حوزه سلامت شامل اتو آنالایزر پرستیژ ۵۰i یک دستگاه، سل کانتر سیسمکس xp-۳۰۰ یک دستگاه، دستگاه EKG دو دستگاه، الکترو شوک دو دستگاه، جمعاً به ارزش ۱۵ میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان و یک دستگاه دتکتور استند رادیولوژی و یک دستگاه وایداس آزمایشگاه به بیمارستان نبی اکرم به ارزش ۱۰ میلیارد ریال تحویل داده شد.
انتهای پیام/ م.ک- ۳۰۹۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.