نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی: برای توسعه بخش ارم و بوشکان با جدیت و استفاده از ظرفیت‌های موجود تلاش خواهم کرد

22 دی 1399
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: برای توسعه بخش ارم و بوشکان با جدیت و استفاده از ظرفیت‌های موجود تلاش خواهم کرد.

دکتر ابراهیم رضایی در حاشیه بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت و پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ بخش ارم و بوشکان اظهار داشت: توسعه تجهیزات پزشکی می‌تواند بر کیفیت خدمات سلامت تأثیرگذار باشد.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این چند سال اخیر نگاه ویژه‌ای به هر دو بخش شده است و با تلاش و مساعدت وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و همچنین مسئولین شهرستان نسبت به قبل از اجرای طرح تحول نظام سلامت، بستر مناسبی از لحاظ احداث و بهسازی فضاهای فیزیکی و توسعه تجهیزات بهداشتی و درمانی در این مناطق ایجاد شده است.
دکتر رضایی تصریح کرد: مناطق کم برخوردار باید در اولویت حوزه بهداشت و درمان باشد تا مردم بتوانند خدمات خود را باکیفیت مطلوبی دریافت نمایند تا عدالت در سلامت معنا پیدا کند.
وی اظهار کرد: مرکز بستر درمان یکی از نیازهای اساسی در بخش‌های ارم و بوشکان است و با پیگیری این مسئله از طریق وزارت بهداشت، امیدواریم به زودی شاهد اجرای پروژه بستر درمان در این مناطق باشیم.
دکتر رضایی به تأمین آمبولانس و احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ جهت منطقه دهرود سفلی و روستای طلحه اشاره کرد و گفت: این مناطق به دلیل کوهستانی بودن از مناطق پرخطر می‌باشند و یکی از درخواست‌های مردم این مناطق برآورده کردن این خواسته است و ما تمام تلاش خود را در این زمینه انجام می‌دهیم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: پیگیری و خرید آمبولانس مجهز به دستگاه دسی شوک و ونتیلاتور جهت پایگاه اورژانس ۱۱۵ بوشکان و همچنین توسعه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی در مراکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم، بوشکان، کلمه، طلحه و دهرود از اولویت‌های ما در بخش ارم و بوشکان است.
دکتر رضایی تصریح کرد: احداث پانسیون‌های چهار واحدی ویژه پزشکان و تأمین یک دستگاه آمبولانس جهت مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر پیگیری خواهد شد.
در این بازدید، رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، فرماندار دشتستان، رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان و جمعی از مسئولین بخش ارم و بوشکان، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی را همراهی کردند.

انتهای خبر: س.غ /۳۰۳۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.