دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر: 80 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

14 بهمن 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 80 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 21 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته 7 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 3 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشکاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 2 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا با 73 و 49 سال سن با داشتن بیماری زمینه‌ای دیابت، سرطان و بیماری قلبی در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون 10 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 5 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۸ هزار و 667 بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا 14 بهمن ماه 857 مورد بوده است که از این تعداد 849 نفر مورد مثبت قطعی و ۸ نفر مورد مشکوک بوده‌اند.
انتهای پیام/ ز.ح.1027

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.