آغاز نهضت ساخت پانسیون پزشکان در شهرستان دیّر/ کلنگ احداث ۱۸ پانسیون به زمین زده شد

20 بهمن 1399
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در دهه فجر امسال، عملیات اجرایی احداث ۱۸ پانسیون برای پزشکان در شهرستان دیّر آغاز شد.

احمد آخوندی در آئین آغاز عملیات اجرایی مرکز درمانی و پانسیون پزشکان بردخون اظهار داشت: توسعه حوزه سلامت به عنوان یک اولویت مهم و یکی از مطالبات اصلی مردم در شهرستان دیّر محسوب می‌شود که به جد پیگیر عملیاتی شدن آن هستیم.
وی افزود: یکی از مؤلفه‌های مهم و مؤثر در میزان رضایت‌مندی مردم، دسترسی آسان و عادلانه به خدمات بهداشتی درمانی است که شاخصه‌های نیل به این هدف مهم احصا و برنامه‌ریزی لازم در این زمینه صورت گرفته است.
آخوندی ادامه داد: ایجاد زیرساخت‌ها بهداشتی درمانی، تأمین تجهیزات پزشکی و پیراپزشکی و تأمین نیروی انسانی مجرب و متخصص از جمله این موارد است.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۱۸ پانسیون برای پزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان دیّر آغاز می‌شود که نقش مهمی در افزایش میزان ماندگاری پزشکان و نیروهای متخصص بهداشتی درمانی در سطح شهرستان دیّر دارد و این موضوع باعث دسترسی آسان شهروندان به خدمات بهداشتی درمانی خواهد شد.
وی مجموع اعتبارات ساخت پانسیون پزشکان در شهرستان دیر را 94 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: ۱۰ واحد پانسیون برای پزشکان بیمارستان امام هادی (ع)، ۴ واحد در مرکز خدمات جامع سلامت آبدان و ۴ واحد نیز در مرکز خدمات جامع سلامت بردخون احداث می‌شود.
آخوندی گفت: امیدواریم نهضت ساخت پانسیون پزشکان با ورود و مساعدت خیرین سلامت در شهرستان دیّر ادامه یابد تا ان‌شاءالله برای جذب پزشکان متخصص و بهره‌مندی شهروندان از خدمات درمانی مناسب در این شهرستان دغدغه امکانات زیستی به کمترین حد برسد.
انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.