فرماندار شهرستان بوشهر: اصناف در گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در شهرستان بوشهر تعطیل شدند

16 فروردين 1400
فرماندار شهرستان بوشهر گفت: طبق ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا با قرمز شدن وضعیت شیوع بیماری در شهرستان بوشهر صنوف مرتبط در گروه‌های ۲، ۳ و ۴ در این شهرستان می‌بایست تعطیل باشند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر: عباس جمشیدی در جلسه ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بوشهر اظهار داشت: برای برخورد با متخلفین رعایت پروتکل‌های بهداشتی هیچ اغماضی پذیرفته نیست.
وی با تشکر از همکاری کلیه اعضای این ستاد در سال ۱۳۹۹، اظهار داشت: در این راستا تلاش شد با همراهی و همکاری تمام ارگان‌ها بتوانیم این بیماری را در شهرستان کنترل کنیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: از امشب نیروی انتظامی در نقاط مختلف برای نظارت بر عدم تردد پس از ساعت ۲۲ حضور دارد.
وی گفت: طبق ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا با قرمز شدن وضعیت شیوع بیماری کرونا در شهرستان بوشهر اصناف ۲، ۳ و ۴ در این شهرستان باید تعطیل باشند.
فرماندار شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: امکان تغییر رنگ شهرستان از قرمز به نارنجی با همراهی و همکاری مردم در خصوص اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی وجود دارد و رسیدن به این هدف تنها به عزم و اراده مردم بستگی دارد.
وی با اشاره به اینکه کوتاهی در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باعث افزایش شمار مبتلایان و ازدحام در بیمارستان‌ها می‌شود، افزود: تنها داروی ویروس کرونا رعایت فاصله اجتماعی، شستن دست‌ها و استفاده از ماسک است.
انتهای پیام/ ا.س/۳۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.