پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرا رسیدن روز ملی دندانپزشکی

23 فروردين 1400
دکتر سعید کشمیری طی پیامی 23 فروردین ماه، روز ملی دندانپزشکی را به دندانپزشکان و دانشجویان رشته دندانپزشکی دانشکده دندانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
بیست و سوم فروردین ماه نماد قدردانی از مقام و جایگاه تلاشگرانی است که بعنوان یکی از اعضای تیم سلامت؛ با توجه به خدماتی که در راستای درمان بیماری‌های دهان و دندان، ارتقای سطح سلامت، پیشگیری و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه ارایه می دهند، نقش بسیار مهم و قابل توجهی در نظام سلامت و ارتقای کیفیت زندگی افراد جامعه ایفا می کنند. اهمیت نقش سلامت دهان و دندان در حفظ سلامتی و جلوگیری از بروز بسیاری از بیماری‌ها بر کسی پوشیده نیست.
در سیاست‌‌های سازمان جهانی بهداشت در زمینه سلامت و بهداشت دهان و دندان تا سال ۲۰۲۰ میلادی، سلامت دهان و دندان جزء لاینفک و ضروری سلامت افراد جامعه و عاملی تعیین ‌کننده در کیفیت زندگی انسان ‌ها محسوب می‌شود.
اين جانب فرا رسيدن روز دندانپزشكی را به همه دندانپزشكان شريف ايران به ويژه اعضاء محترم هیات علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دانشجویان پرتلاش این دانشکده، كه مخلصانه سلامت دهان و دندان هم‌ميهنان عزيز را ارمغان مي‌دهند از صميم قلب تبريك عرض مي‌نمايم و اميدوارم در سايه الطاف الهي همواره سربلند، سلامت و در خدمت به مردم اين مرز و بوم مويد و موفق باشند.

دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر


انتهای پیام/ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.