درخشش دانشجویان بوشهر در مرحله انفرادی سیزدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور

20 تير 1400
سرپرست المپیاد مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بوشهر از موفقیت ۶ نفر از دانشجویان این دانشگاه در مرحله انفرادی سیزدهمین المپیاد دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور خبر داد.

دکتر هدایت سالاری با اعلان این خبر اظهار داشت: سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویی در دو مرحله انفرادی و گروهی در ۶ حیطه آموزش پزشکی، استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه، مطالعات میان‌رشته‌ای علوم انسانی و سلامت، کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم و مدیریت نظام سلامت طراحی‌شده است.
وی ضمن تبریک موفقیت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این رقابت علمی به اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان گفت: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خردادماه سال جاری در آزمون مرحله انفرادی کشوری به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت ۳ نفر در حیطه آموزش پزشکی، ۲ نفر در حیطه مطالعات میان‌رشته‌ای و یک نفر هم در حیطه کارآفرینی عنوان برگزیده کشوری را کسب کردند.
سرپرست المپیاد مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: در ادامه این ۶ نفر وارد مرحله گروهی می‌شوند و در آن مرحله نیز با تشکیل تیم‌های بین دانشگاهی و انجام پروژه‌های گروهی به رقابت با دانشجویان سراسر کشور خواهند پرداخت.


انتهای پیام/ پ.ب ۲۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.