از طرف شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس؛ اهدای ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات غیرپزشکی به شبکه بهداشت و درمان عسلویه

6 شهريور 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تجهیزات غیرپزشکی توسط شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی‌های پارس با همکاری و مساعدت فرماندار و مجموعه فرمانداری به شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اهدا شد.

جاسم زارعی اضافه کرد: این تجهیزات شامل ۲ کولر ایستاده ۶۰ هزار، ۲ دستگاه لب تاب، ۲ سیستم کامل کامپیوتر، ۴ یخچال و دستکش لاتکس است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه ضمن تقدیر از حمایت‌های شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، فرماندار، امام جمعه و رئیس دانشگاه از حوزه سلامت این شهرستان اضافه کرد: پس از اهدای تجهیزات پزشکی به ارزش ۱۶ میلیارد ریال در اواخر سال گذشته، این دومین کمک این شورا به شبکه بهداشت و درمان است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، حواله این تجهیزات با حضور رئیس و معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، توسط رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی‌های پارس امضا و تحویل شبکه بهداشت و درمان شد.


انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.