معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر؛ با بازگشایی مدارس باید پروتکل‌ها از خانه تا مدرسه و از مدرسه تا خانه رعایت شوند

1 آذر 1400
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا ضمن تبریک هفته بسیج گفت: با بازگشایی مدارس باید تمامی پروتکل‌ها از خانه تا مدرسه و از مدرسه تا خانه رعایت شوند.

دکتر محمدتقی ایرانی با بیان اینکه اکنون استان بوشهر در شرایط مطلوب کرونایی هست، اظهار کرد: چون اکنون کل استان بوشهر در وضعیت آبی بوده و شرایط عادی است ما هم باید به مردم سخت نگیریم و عادی باشیم  ولی عادی‌انگاری نکنیم.
وی بیان کرد:  با همراهی و هماهنگی ادارات و آحاد مردم پیک‌های سخت را پشت سر گذراندیم واکنون به درصد خوبی در واکسیناسیون رسیده‌ایم ولی باید همه افراد جامعه واکسیناسیون را انجام دهند تا  به 90 درصد در هر دو دوز برسیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر اظهار کرد: ما نگران بازگشایی مدارس هستیم که شاهد عدم رعایت 100 درصدی شیوه نامه ها بهداشتی در مدارس باشیم.
دکتر ایرانی در مورد بازگشایی مدارس گفت: عوامل اجرایی و مدیریتی مدرسه باید حتما واکسینه شده باشند جز موارد خاص که آن هم از حضور در کلاس باید منع شود.
وی اظهار کرد: نگرانی اصلی ما این است که برخی از افراد هنوز این بیماری را جدی نگرفته‌اند که اگر فردی واکسیناسیون انجام ندهد و باعث آسیب به جامعه شود به عنوان متخلف شناسایی شده و دستگاه قضایی با وی برخورد می کند.


انتهای پیام/ز.ح.1027

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.