سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: بیمارستان دیر باید به مرکز تخصصی زنان و زایمان جنوب استان تبدیل شود/ راه‌اندازی بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان و اطفال

2 اسفند 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: بیمارستان دیر علاوه بر ارائه تمامی خدمات عمومی و تخصصی باید به مرکز تخصصی زنان و زایمان جنوب استان بوشهر تبدیل شود.

دکتر احمد یزدان پناه در حاشیه سفر به شهرستان دیر اظهار داشت: اقدامات و زیرساخت‌های خوبی در حوزه درمان شهرستان دیّر انجام‌شده است.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: برنامه جامع توسعه درمان استان بوشهر با نگاه ویژه به مناطق کمتر برخوردار دنبال می‌شود.
وی تصریح کرد: بیمارستان امام هادی (ع) دیر ظرفیت بسیار خوبی برای تبدیل به مرکز تخصصی زنان و زایمان دارد و در این راستا حمایت لازم صورت می‌گیرد.
دکتر یزدان پناه بابیان اینکه راه‌اندازی بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان و اطفال در بیمارستان امام هادی (ع) دیر در دستور کار حوزه معاونت درمان دانشگاه قرار خواهد گرفت گفت: راه‌اندازی کلینیک ویژه درمان در شهرستان دیر نیز به جد پیگیری می‌شود.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر در سفر کاری به جنوب استان بوشهر ضمن بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان که با همراهی احمد غریبی فرماندار شهرستان کنگان بود از بخش‌های مختلف این بیمارستان نیز بازدید کرد و در نشست‌های جداگانه با تیم مدیریتی و پزشکان بیمارستان از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان کنگان قرار گرفت.
دکتر احمد یزدان پناه در ادامه سفر خود به جنوب استان بوشهر با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) دیر ضمن بازدید با کارکنان این بیمارستان دیدار و گفت‌وگو کرد و از نزدیک در جریان روند ارائه خدمت‌رسانی به مردم شریف شهرستان دیر قرار گرفت.
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر همچنین در نشست صمیمی با یونس باربرز فرماندار دیر به تبادل‌نظر در خصوص مسائل و مشکلات حوزه درمان این شهرستان و راهکارهای رفع آنها پرداخت.
انتهای پیام / ح.ن 3050
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.